Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2022
Wienerstrasse, Rakúsko
VIACGENERÁČNÝ RODINNÝ DOM S OBCHODNÝM PRIESTOROM, INVESTIČNÁ PONUKA
370 000 €

VIACGENERÁČNÝ RODINNÝ DOM S OBCHODNÝM PRIESTOROM, INVESTIČNÁ PONUKA

Wienerstrasse, Rakúsko
370 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 511 m2
  Zast. plocha: 410 m2
  Plocha pozemku: 198 m2
 • Cena za m2: 724,07 €/m²
  ID inzerátu: 4673294
Ponúkame na predaj viacgeneračný dom s obchodným priestorom v centre Rakúskeho mestečka Hainburg an der Donau na Wienerstrasse. Mestečko je vzdialené od Bratislavy necelých 15km, čo je pre Slovákov ideálna investičná príležitosť. Dom je obývaný a zároveň slúži aj ako predajné miesto v prvej časti domu. Práve táto časť bola postavená v roku 1680, vďaka čomu je dom zaradený aj medzi pamiatku. Druhá časť domu bola pristavená začiatkom 19. storočia a vtedajší majitelia boli vinári, ktorí z terajšieho domu mali veľkú vináreň. Nemôže tu chýbať ani vínna pivnica v ktorej bola zachovaná klenba a tvorí približne 70% z celého domu.

V prvej časti sa nachádza obchodný priestor s vlastným vchodom v ktorom môžete mať svoju prevádzku alebo ho dáte do prenájmu. V druhom vchode sa nachádza mezonetový 4 izbový byt s orientáciou do ulice a dvora, taktiež je vedený ako samostatný byt. Druhá časť domu má vlastný vchod z bočnej strany a disponuje 2,5 izbami s kuchyňou, kúpeľnou, chodbou, predsieňou, vchodom do vnútrobloku na záhradu s altánkom a veľkou pivnicou, ktorá je pod celou časťou. Táto časť je vedená ako vináreň, ale je ju možné preklasifikovať na rodinný dom. Nemôže tu chýbať ani veľká garáž s priestorom, kde bol zriadený 1 izbový byt s oddelenou kuchyňou. Táto časť má veľkú výhodu, že je možné vybudovať ešte jedno podlažie nadstavbou.

Celý dom má veľký potenciál na bývanie s podnikaním. (reštaurácia s vlastným vnútroblokom a záhradou, menší autoservis, predajňa v prvej časti domu s orientáciou do ulice atď.)

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* Zastavaná plocha: 410 m2
* Výmera pozemku (záhrada): 198 m2
* Čiastočná rekonštrukcia: Elektroinštalácia, vodoinštalácia, podlahy, steny, okná
* Zo 70% je podpivničený
* Možnosť viacgeneračného bývanie alebo podnikania
* Fotografie interiéru iba na vyžiadanie

LOKALITA:
* Hainburg an der Donau je mesto v Rakúsku v okrese Bruck an der Leitha v spolkovej krajine Dolné Rakúsko. Je to najvýchodnejšie rakúske mesto s malebnými uličkami, mohutnými stredovekými bránami a mestskými hradbami. Nad mestom sa vypína hrad, ktorý začali budovať v 11. storočí na príkaz cisára Henricha III. Symbolom mesta je najväčšia európska mestská brána zo stredoveku z 13. storočia.
* Verejnú dopravu do obce zabezpečujú linky integrovaného dopravného systému VOR, pričom nosnou linkou je tu vlaková S7 (Wien - Wolfsthal). Taktiež tu v hodinovom takte premáva nezaintegrovaná linka 901 Dopravného podniku Bratislava s trasou Bratislava - Wolfsthal - Hainburg.

RAKÚSKE POPLATKY:
K cene je potrebné pripočítať poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku:
* 3,5% daň z kúpy nehnuteľnosti
* 1,1% vklad do katastra nehnuteľností
* 1,5% notár zabezpečujúci prevod nehnuteľnosti

CENA: 370.000€

ID: 81806388

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY, s. r. o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 8
 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 65 m²
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty