Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 06. 2022
Lomnická, Bratislava IV - Devín
Veľký stavebný pozemok s krásnym výhľadom na hrad Devín
Cena dohodou

Veľký stavebný pozemok s krásnym výhľadom na hrad Devín

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 2100 m2
  • ID inzerátu: 4674169
Predmetom ponuky je juhozápadne orientovaný, mierne svahovitý stavebný pozemok v BA IV, mestskej časti Devín (Lomnická ul.).
Ide o novo sa tvoriacu rezidenčnú štvrť rodinných domov, poskytujúcich kľud a pokoj s dostatkom zelene a dobrou dostupnosťou do centra BA. Pozemok poskytuje okrem pokoja aj úchvatné výhľady, súčasťou ktorých je aj výhľad na hrad Devín.
Ide o pozemok o výmere 2.100 m2, šírku 30 m a dĺžka 70 m. Prístupný je po asfaltovej komunikácií, k dispozícií sú voda, elektrika, kanalizácia a plyn - vybudované prípojky
Parcela je súčasťou územia, ktoré je definované ako rozvojové územie. Rozvojové územie je územie mesta, v ktorom územný plán navrhuje novú výstavbu na doteraz nezastavaných plochách, zásadnú zmenu funkčného využitia, zmenu spôsobu zástavby veľkého rozsahu. V danom území územný plán stanovuje nasledovné regulatívy intenzity využitia územia, viažuce sa k určenému funkčnému využitiu: málopodlažná zástavba obytného územia, číslo funkcie 102, kód regulácie A Kód regul. IPP max. Kód funkcie Názov urbanistickej funkcie Priestorové usporiadanie IZP KZ max. min. A 0,2 102 Málopodlažná bytová zástavba RD-pozemok nad 1000 m2 0,20 0,60 RD-pozemok 600-1000 m2 0,22 0,40.
V prípade záujmu Vám poskytneme doplňujúce informácie

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu