Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 09. 2022
Stromová, Bratislava III - Nové Mesto
Kramáre, veľký 1-izbový byt s terasou
219 000 €

Kramáre, veľký 1-izbový byt s terasou

219 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 60 m2
 • Cena za m2: 3 650 €/m²
  ID inzerátu: 4674174
Pegas real Vám ponúka na predaj veľkometrážny 1-izbový byt na Kramároch. Byt o výmere 60m2 disponuje terasou o rozlohe 18m2 a prislúcha k nemu murovaná pivnica o rozmere 3m2. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží, bytový dom je polyfunkčný objekt a na jeho prízemí sa nachádzajú potraviny, lekáreň či bankomat a tak človek doslova z brány vybaví všetky potrebné nákupy. Tento komplex v sebe skrýva aj ďalšie benefity ako detské ihrisko, parčík, zeleň, oddychovú zónu, blízkosť kostola či zastávky MHD. Pri stavbe sa dbalo predovšetkým na bezpečnosť a funkčnosť celého objektu. Najvyššia protipožiarna ochrana, objekt 24/7 pod kamerami a čipové dvere s časovačom sú samozrejmosťou. Taktiež sú k dispozícií spoločné priestory pre obyvateľov, ako napríklad uzavretá terasa s trávnatou plochou a zeleňou. V objekte je aj možnosť športového vyžitia vďaka Cvičisku na prvom podlaží. Tento byt je predovšetkým pre svoju polohu vhodný aj ako investičný zámer s potenciálom krátkodobého, či dlhodobého prenájmu. Kramáre sú frekventovaná štvrť, kde je vysoká fluktuácia ľudí, či z odbornej obce ako rôzni stážisti, lekári, medici, ale i z hľadiska populácie ako takej. Bytový dom bol postavený pred 11 rokmi no jeho stavitelia si dali záležať na technologickom i dispozičnom prevedení celého objektu. Byt sa predáva čiastočne zariadený a po dômyselnom zásahu architekta je možno z neho spraviť priestranný 2-izbový byt.


DISPOZÍCIA:

- vstupná hala

- samostatná toaleta s umývadlom

- kúpeľňa s vaňou

- izba s kuchynským kútom

- terasa


VÝHODY:

- rozloha bytu

- terasa

- polyfunkčný objekt

- kvalita prevedenia stavby


LOKALITA:

Kramáre sú vyhľadávaná a obľúbená Bratislavská lokalita, ktorá je vzdialená iba pár minút autom od centra mesta. Kompletná občianska vybavenosť v okolí je samozrejmosťou. Najodbornejšie medicínske zariadenia sú v pešej dostupnosti do 5 minút. Obchody, škola, škôlka, ihriská, pošta, banka, zastávka MHD je vzdialená do 2 minút od objektu. Les a športoviská cca 15 minút, lúky, rekreačná oblasť, Kamzík, Železná studienka tieto všetky miesta môže človek navštíviť bez toho aby musel využiť auto alebo hromadnú dopravu. Napojenie na obchvat je taktiež do pár minút


Kontakt: Tamara Lalík

Tel: 0904 666 990

Cena: 219.000.- Eur

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Výťah: Áno
 • Počet terás: 1
 • Plochy pivníc: 3 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu