Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2022
Pod gaštanmi, Bratislava II - Ružinov
Priem-logistický park Pod Gaštanmi BA II
1 200 000 €

Priem-logistický park Pod Gaštanmi BA II

1 200 000 €

090533954 0905613660


  • Typ: Predaj
    Druh: Priemyselná zóna
  • Plocha pozemku: 8000 m2
  • Cena za m2: 150 €/m²
    ID inzerátu: 4675693
Na konci ulice Pod Gaštanmi Bratislava II. v m.č. Ružinov predávame pozemok 8000m2 s uzemným rozhodnutím pre priemysel a logistiku stavať môžu kancelárie ubytovňe sklady ale nie rodinné domy byty trvalé bývanie,Na ulici sídlia stavebno-obchodné spoločnosti aj obchodné sídla zahraničných spoločností.V ceste všetky siete voda kanal plyn elektrika oktokáble všetko skolaudované v.r.2006 a predlženie k nášmu pozemku v.r.2008 k pozemku vedie chodnik verejne osvetlenie a vzusťovacie pruhy na Hradskú ulicu na obe strany naozaj bezproblémový prejaz pre kamiony.Sme sučasť Priemyselno-Logistický Park Pod Gaštanmi.Majitel vlastí mobilný drvič Resta 900x600 odpad z pozemku zhodnotí a odstráni.
Dôležitá informácia: Majitel je ochotný spraviť zmluvu o zmluve všetko právnická kancelária notár bankový depozit a vybaviť novému kupcovi stavebné povolenie takže klient kúpi pozemok bez rizika.
Treba pozrieť všetky fotografie ohladom prístupu aj napojenie na Hradskú ulicu. Odpad nie je hlavný problém ten sa odvezie.Meský Úrad Ružinov je ochotný spolupracovať vo vybavení stavebného povolenia.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo