Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Mokraď, Hubová
REZERVOVANÉ - Rodinný dom s veľkometrážnym pozemkom, Hubová
145 000 €

REZERVOVANÉ - Rodinný dom s veľkometrážnym pozemkom, Hubová

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 2511 m2
 • Cena za m2: 57,75 €/m²
  ID inzerátu: 4678166
Ponúkame na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii s pozemkom o celkovej výmere 2511m2, nachádzajúci sa v obci Hubová pri Ružomberku. Vek stavby 65 rokov, zastavaná plocha 10mx11m, čiastočne je podpivničený. Strecha valbová, strešná krytina plastové kazety, okná z väčšej časti plastové, kúrenie ústredné - nové tepelné čerpadlo (vzduch-vzduch), odpad je odvedený do kanalizácie. Elektroinštalácia v dome je nová vrátane ističov. Dispozícia - suterén: 2x skladovacia miestnosť, kotoleň. Nadzemné podlažie pozostáva zo zádveria, schodiska, chodby, kompletne zrekonštruovanej kuchyne, komory, kúpeľne, WC extra a troch izieb. Podkrovná časť je v pôvodnom, surovom stave. Pozemok pravidelného tvaru so šírkou 19 metrov je z väčšej časti rovinatý, zadná časť len mierny svah, na konci pozemku je ďalšia prístupová obecná komunikácia (v súčasnosti nespevnená). Na pozemku v súčasnosti nie je možná ďalšia výstavba, nakoľko nad pozemkom vedie vysoké napätie. V záhrade sa nachádza hospodárska budova s dielničkou, údiareň, ovocné stromy a kry. Pred vstupom na pozemok sú vybudované parkovacie miesta (zámocká dlažba). Nehnuteľnosti sú bez akýchkoľvek tiarch, kúpou sú voľné. Radi Vám pomôžeme s financovaním nehnuteľností prostredníctvom profesionálneho hypotekárneho špecialistu. Dohoda na cene je možná.
Názor makléra: Rodinný dom s krásnym, rovinatým a slnečným pozemkom v tichej časti obce.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty