Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 02. 2023
Hlavná, Rovinka
KOLAUDÁCIA 12/2022: Veľký 2-izbový byt s balkónom
180 900 €

KOLAUDÁCIA 12/2022: Veľký 2-izbový byt s balkónom

180 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 54,8 m2
 • Cena za m2: 3 301,09 €/m²
  ID inzerátu: 4679502
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk

FEDORS GROUP ponúka na predaj vynikajúco riešený 2-izbový byt v novovznikajúcom projekte na Hlavnej ulici v Rovinke. Kompletná ponuka voľných bytov na www.relaxrovinka.sk

Nechcete míňať státisíce eur za byt v Bratislave? Poďte bývať do Rovinky, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a perfektnú dostupnosť do Bratislavy cez novú diaľnicu D4R7.

Projekt Relax Rovinka ponúka 56 výborne dispozične riešených 1- a 2-izbových bytov o celkovej výmere od 27,93 m2 do 66,1 m2. Väčšina bytov má balkóny o rozlohe do 3,6 m2, pričom prízemne byty dopĺňajú predzáhradky s plochou až do 103 m2. Navyše priamo v susedstve projektu bude najmodernejšie fitness a wellness centrum v Bratislave a jej okolí rozprestierajúce sa na ploche 1.500 m2 a troch podlažiach. Finančne najvýhodnejšia novostavba, v kombinácii s lokalitou, vybavenosťou v okolí a kvalitou tohto projektu, robí z tejto ponuky najrozumnejšiu možnú kúpu 1-izbového alebo 2-izbového bytu v Bratislave a okolí. Tento projekt je práve vo výstavbe, pričom kolaudácia je naplánovaná na prelom rokov 2022 a 2023.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
- Počet izieb: 2 (byt: 2A ET6)
- 2. až 4. nadzemné podlažie moderného bytového domu
- Celková plocha 51,80 m2 + 3,00 balkón
- Plastové okná s izolačným 3-sklom
- Novostavba
- Podlahové kúrenie
- Rekuperačné jednotky
- Bezpečnostné protipožiarne dvere

FUNKČNOSŤ, TICHÉ PROSTREDIE, KOMFORT A ESTETIKA. Toto v sebe spája projekt RELAX Rovinka. Celkovo 3 bytové domy Vám na prízemí a 3 poschodiach kombinujú komfortné a kvalitné štartovacie bývanie pre jednotlivcov a dvojice s pekným verejným priestorom.

Z projektu Relax Rovinka sa dostanete do Bratislavy už za 15 minút. Z Rovinky ale nemusíte nevyhnutne chodiť do Bratislavy, nakoľko Rovinka má výbornú občiansku vybavenosť v podobe blízkeho obchodného centra CITY PARK Rovinka, Billa, atď. Priamo v obci nájdete základnú školu, škôlku, viacero potravín, výborných reštaurácii a kaviarní. V priamom susedstve bytového domu sa nachádza zastávka MHD. Voľnočasové vyžitie dopĺňa možnosť využitia krásnych cyklotrás, ktoré Vás dovedú k medzinárodnej cyklotrase popri Dunaji. Počas letných dní si môžete spestriť deň kúpaním v prírodných kúpaliskách, kde medzi najobľúbenejšie už tradične patria jazerá Nové Košariská. V blízkosti sa nachádza aj X-Bionic Sphere v Šamoríne - športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času.

K bytu je možné dokúpiť garážové parkovacie státie za cenu 22.000 EUR a vonkajšie parkovacie státie za cenu 13.500 EUR.
K cene bytu je potrebné pripočítať sprostredkovateľskú províziu 2.000 EUR + DPH.

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Rok kolaudácie: 2022
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Počet podzemných podlaži: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu