Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 08. 2022
Prešov
KOMERČNÉ PRIESTORY, 57 - 87 m2, NOVOSTAVBA, CENTRUM, PREŠOV
102 000 €

KOMERČNÉ PRIESTORY, 57 - 87 m2, NOVOSTAVBA, CENTRUM, PREŠOV

102 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 4679819
Podnikajte v novom a priamo v Prešove! Na adrese, kde sa stretnete s príjemnými susedmi, poteší Vás upravené a pokojné prostredie a odkiaľ to máte do centra mesta pár minút peši. Vyberte si tu presne ten typ priestoru, ktorý Vám vyhovuje.

Nebytové priestory sa nachádzajú na prízemí bytového domu. V ponuke sú 4 priestory s výmerou už od 57 m2 až po 87 m2. Priestory sa ponúkajú vo vybavení štandard (hotová elektroinštalácia a vzduchotechnika, okná s izolačným 3-sklom, podlahové kúrenie + príprava na položenie dlažby, sadrové omietky, protopožiarne bezpečnostné dvere, pripojenie na optiku, centrálna kotolňa v bytovom dome).

Okolie komplexu poskytuje kompletné občianske zázemie, a to nielen vďaka blízkosti centra mesta. V blízkosti nájdete potraviny, reštaurácie, kaviarne, polikliniku, škôlku, základnú aj strednú školu. Ďaleko to nie je ani v univerzite, kde sa zveziete pohodlne autom, autobusom alebo sadnete na bicykel a vybrať sa môžete cyklochodníkom pozdĺž Torysy až do Veľkého Šariša.

POSLEDNÉ 3 VOĽNÉ PRIESTORY

Predpokladaná kolaudácia: september 2022.

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Ak máte záujem o obhliadku, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0948 099 333, emailom na prusak@archeus.sk alebo osobne na pobočke ARCHEUSu Konštantínovej 12 v Prešove.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné
  • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu