Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Slnečné jazerá, Senec
SVOBODA & WILLIAMS I pozemok Slnečné jazerá, Senec
120 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I pozemok Slnečné jazerá, Senec

Slnečné jazerá, Senec, okres Senec
120 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 259 m2
  • Cena za m2: 463,32 €/m²
    ID inzerátu: 4679978
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej a vyhľadávanej reakreačnej oblasti Slnečné jazerá v Senci.

Parcela je rovinatá a vedie k nej asfaltová príjazdová cesta. Sú tu tiež privedené všetky inžinierske siete nakoľko na pozemku pôvodne stála chata.

V pešej dostupnosti 2 min. sa nachádza pláž a ihrisko. Areál je monitorovaný kamerovým systémom a vybavený pripojením na internet. 2 km od nehnutelnosti sa nachádza supermarket. Dostupnosť na diaľnicu je rýchla, ako tiež dostupnosť na vlakovú a autobusovú dopravu. Areál Slnečných jazier ponúka nespočetné množstvo aktivít ako turistika, vodné bicykle a detské mini skútre, trampolíny, paddleboarding, plážový volejbal, hádzaná, plážový futbal, vodný futbal, vodný skákací hrad, tenis, minigolf, joga, zumba a pod. Lokalita disponuje množstvom reštauráci, bufetov a veľkým aquaparkom. V zime je možné využiť vnútornú časť aquaparku s wellnessom vrátane saunového svetu.

Možnosť prikúpiť aj susedný dom s pozemkom.

Celková výmera 259 m2.

ID 41831
https://feel-home.sk/predaj/pozemky/detail/41831-slnecne-jazera
--

Buildable plot of pland for sale in a popular and sought-after recreational area in Slnečné jazerá in Senec.

The plot is flat and is accessed via an asphalt driveway. The land has complete utilities as there was originally a cottage on the plot.

There is a beach and a playground within a walking distance of only 2 minutes. The area is monitored by a camera system and equipped with a WiFi Internet connection. A supermarket is located 2 km from the property. Access to a highway is excellent and you can also get here by train and bus. The Slnečné jazerá area offers a myriad of activities such as hiking, pedal boating, children's mini scooters, trampolines, paddleboards, beach volleyball, handball, beach football, water football, water bouncy castle, tennis, mini golf, yoga, zumba, etc. There are many restaurants, buffets, and a large water park nearby. In winter, it is possible to use the indoor part of the water park with a wellness area including a sauna world.

It is also possible to purchase a neighbouring house with land.

Total area 259 m2.

ID 41831
https://en.feel-home.sk/sale/land/detail/41831-slnecne-jazera

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (132)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu