Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2022
Štefanovičova, Bratislava I - Staré Mesto
Administratívne priestory v skvelej lokalite s 24 hodinovou recepciou
1 260 €/mes.

Administratívne priestory v skvelej lokalite s 24 hodinovou recepciou

1 260 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 140 m2
 • Cena za m2: 9 €/m²/mes.
  Energie: 6 €/mesiac
  ID inzerátu: 4684335
Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, ktoré sa nachádzajú v objekte Štefanovičova 12-14, na 2. poschodí budovy. Budova disponuje podzemnou garážou, 24-hod. recepciou, výťahom, v tesnej blízkosti je niekoľko reštaurácií, kaviarní ako aj MHD zástavok (autobus, trolejbus, električka, v pešej dostupnosti vlaková stanica).

Celková výmera ponúkaných priestorov je 140 m2. Pozostávajú z 3 miestností (2x menšia kancelária a 1x veľlká), a zázemia (kuchynka s predsieňou, dámske a pánske toalety, serverovňa). Ponúkame možnosť parkovania v garáži. Prístup do kancelárií je cez 24 hodinovú recepciu v budove. Samozrejmosťou je štrukturovaná kabeláž, otváravé okná a klimatizácia.

Cena: 9,00 EUR bez DPH / m2 / mesiac

prevádzkové poplatky: 4,00 EUR/ m2 / mesiac bez DPH). Prevádzkové poplatky zahŕňajú: poplatky za el. energiu v spoločných priestoroch, vodné, stočné, poplatky za zrážkovú vodu, plyn, odvoz odpadu, poplatky za správu budovy, za technické zabezpečenie budovy, za upratovanie spoločných priestorov, za recepčnú službu, ďalej poplatky za stálu službu, poplatky za deratizáciu a dezinsekciu, za vonkajšiu zeleň, poplatky za umývanie fasády a poplatky za BZPO a PO v spoločných priestoroch, ďalej poplatky za servisy a revízie technológií a zariadení (najmä : revízie plynu, kamerového systému, výťahov, EPS, elektrických zariadení, elektronického zabezpečovacieho systému, klimatizácie, UPS, štrukturovanej kabeláže, dopravného značenia, rámp, brán, posuvných dverí, rohoží) a tiež poplatky ostatné (napr. odpratávanie snehu, náhr. diely atď.) a poistenie.

Náklady na vlastnú elektrinu: záloha 2,00 EUR / m2 / mesiac bez DPH

Budova ďalej disponuje spoločenskou miestnosťou (vinárňou) v suteréne budovy, ktorú je po predchádzajúcej dohode možné využiť na rokovanie resp. teambuilding. Vieme takisto ponúknuť aj archívne priestory v podzemnom podlaží budovy 24 m2 + 55 m2.

Cena garážového státia: 150 EUR / mesiac / 1ks bez DPH

Predmetné priestory budú k dispozícii od 4/2022.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty