Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 07. 2022
Hviezdoslavov
Novostavba skolaudovaného rod. domu - Smart HOME
439 000 €

Novostavba skolaudovaného rod. domu - Smart HOME

439 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 148,5 m2
  Zast. plocha: 148,5 m2
  Plocha pozemku: 530 m2
 • Cena za m2: 2 956,23 €/m²
  ID inzerátu: 4685848
Predáva sa výnimočne dobre riešený slnečný 4-izbový rodinný dom v nadštandardnom prevedení, s inteligentným technickým vybavením a s osadeným krbom, veľkorysou modernou garážou vo výmere 23m2, vhodný k okamžitému nasťahovaniu.

Nachádza sa v najnovšej časti obce Hviezdoslavov v blízkej dostupnosti na novú diaľnicu R7 do Bratislavy, ktorou sa cesta do hlavného mesta skrátila na 10 min autom. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete (kanalizácia, obecný vodovod, plyn, elektrika).

Kvalitne murovaný a zateplený dom sa predáva v nadštandarde s plnou inteligentnou výbavou SMART HOME, čo zahŕňa mobilom a internetom ovládané podlahové kúrenie v izbách, IP WiFi vchodový vrátnik, WiFi kamerový systém snímajúci celý dom a alarmové čidlá, ktoré zabezpečujú každú miestnosť v dome. Každá izba disponuje aj dátovými rozvodmi internetového optického káblu T-COM.

Rodinný dom má podlahovú plochu o výmere 148,5 m2, z toho garáž 23m2, na pozemku o rozmere 530m2. Disponuje energetickým certifikátom “A1“ a izby sú podlahovo vykurované. Komín je z top značky Schiedel a krbová vložka je od BEF HOME. Vnútorné 3 samostatné izbvy spolu s chodbou majú zrealizovaný priestor na zabudovanie vstavaných šatníkov. Interiér domu pokrýva nadštandardná lesklá dlažba MILOS PULIDO. Najkvalitnejšia americká vinylová podlaha CORE-TEC Ivory Coast WOOD je položená v 3 samostatných izbách. Na veľkorysej terase pred domom je realizovaná kvalitná mrazuvzdorná dlažba BALMORAL MOON Natural. Na oknách sú osadené špeciálne elektricky ovládané tlmené vonkajšie žalúzie HAMAX. Záhrada je plne upravená a predpripravená na zavlažovanie a napojenie na studňu. Na nádvorí dvora sú 3 parkovacie miesta spolu s veľkorysou samostatnou garážou.

Rodinný dom je umiestnený v najlepšej časti Hviezdoslavova v bezprostrednej blízkosti Multifunkčných areálov a Obchodných Galérií. Neďaleko sa nachádza SUPERMARKET Coop Jednota. V rámci neho sa stavia OC Areál Senecká a zdravotné stredisko. V blízkosti ulice pribudla aj BILLA, v rámci ktorej sa otvára BENU lekáreň a drogéria TETA. Pre domácich kutilov a záhradnkárov je k dispozícií aj neďaleké záhradníctvo najväčšie v širokom okolí.

O pár krokov ďalej sa buduje aj multifunkčný areál HVIEZDNE BÝVANIE, ktorý bude ponúkať neskutočné možnosti, či už kultúrneho alebo športového vyžitia.

Keďže v obci bola vyhlásená stavebná uzávera na stavbu ďalších rodinných domov, táto ponuka sa stáva výnimočnou. Obec Hviezdoslavov je prímestskou časťou Bratislavy s famóznou občianskou vybavenosťou. Jednou z najväčších výhod je novootvorená diaľnica D4R7 ,ktorou sa dostanete z domu iba za 10 minút autom do hlavného mesta SR. Na R7 pri vstupe do BA nezažijete žiadne ranné dopravné zápchy. V blízkosti rodinného domu sa taktiež nachádzajú aj dve vlakové stanice obce Hviezdoslavov aj Kvetoslavov.

Občianska vybavenosť obce Hviezdoslavov zahŕňa štátnu materskú školu, súkromnú materskú školu „Lovely Stars“, cirkevnú základná školu sv. Martina, umeleckú základná škola sv. Martina. V pláne je aj výstavba ďalšej štátnej základnej školy P.O. Hviezdoslava. K dispozícií je aj občianska vybavenosť susediacej obce Kvetoslavov a do 5 minút autom neďaleko aj ďalekosiahle možnosti mesta Šamorín.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu