Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 09. 2022
Prostredná, Svätý Jur
Výkup vinohradov - Hľadáme vinohrady pre konkrétnych klientov vo Svätom Jure
5 €/m²

Výkup vinohradov - Hľadáme vinohrady pre konkrétnych klientov vo Svätom Jure

5 €/m²

cena dohodou, podľa stavu vinohrada


  • Typ: Kúpa
    Druh: Chmelnica, vinica
  • ID inzerátu: 4687209
Realitymaster hľadá na kúpu vinohrady vo vinárskej obci Svätý Jur pre konkrétnych klientov - vinohradníkov. Ideálne udržiavaný. Ozvite sa nám aj v prípade neobrábaného vinohradu. Cenu určíme po vzájomnej dohode na základe lokality, dostupnosti a celkového stavu vinohradu.Takisto hľadáme pre konkrétnych klientov aj chatu pod lesom. Na aktuálnom stave stavby nezáleží.Províziu pre realitnú kanceláriu platí záujemca. Poskytneme Vám kompletný právny servis. Zabezpečíme poradenstvo renomovanej právnickej kancelárie, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti a prevedieme Vás celým procesom predaja rýchlo a bezpečne.


Kladieme dôraz na BEZPEČNOSŤ predaja - naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť.
Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. č. 0902 670 863 alebo e-mailom: achbergerjarolim@realitymaster.sk


VIETE O VHODNEJ NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ ALEBO PRENÁJOM? Aktuálne hľadáme v Bratislave a okolí pre našich klientov garsónku, 1-izbový, 2-izbový, 3-izbový byt, rodinné domy, záhrady a stavebné pozemky. Za sprostredkovanie sa Vám odmeníme.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu