Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 09. 2022
Polárna 3245/4, Bratislava II - Ružinov
2 - izb. byt kompletna rekoštrukcia a modernizácia
223 000 €

2 - izb. byt kompletna rekoštrukcia a modernizácia

223 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 47,96 m2
 • Cena za m2: 4 649,71 €/m²
  Energie: 50 €/mesiac
  ID inzerátu: 4687889
Ponúkam na predaj 2-izbový byt s priestrannou loggiou, ktorý prechádza kompletnou rekonštrukciou s predpokladaným dokončením October 2022.

2–izbový byt sa nachádza na 6. poschodí/6, obytného domu orientovaný na slnečnú, juhozápadnú stranu. K bytu patrí aj pivničná kobka na poschodí, ktorá meria asi 4 m2. Loggia disponuje ďalšími cca 5-6m2. Parkuje sa pred domom, bez obmedzenia - princíp kto prvi príde.
Bytový dom je zateplený, s novým výťahom Kone, vstupná brána je na bezpečnostný čip. Vchod je čistý a upravený. Bytový dom prešiel komplexnou renováciou.

Byt je vyban päť komorovým trojsklom Salamander, Fornox vstupné dvere (POČET ISTIACICH BODOV: 17, BEZPEČNOSTNÁ TRIEDA: 3, POŽIARNA ODOLNOSŤ: 30 minút), značkovou kuchyňou Decodom (vstavanou umývačkou, varnou doskou, chladnička atd), komodou so vstavaným stolom pod oknom ve spalne, botníkom, vešiakova súprava a TV komoda od Decodom, značková kúpeľňa a obklady, nové omietky, kompletne nová elektrika&rozvody, vonkajšiu elektrickú roletu pre logiu, prípravou na klimatizáciu, kvalitná vstavaná skriňa v obývacej izbe, svetla.

Pri rýchlom jednaní možná zľava. Jsem dostupny aj na WhatsApp

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty