Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 07. 2022
Bratislava IV - Devín
PREDAJ: Pozemok za výbornú cenu v Devíne.
123 100 €

PREDAJ: Pozemok za výbornú cenu v Devíne.

123 100 €

Aktualizované 15.5..2022


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1231 m2
  • Cena za m2: 100 €/m²
    ID inzerátu: 4688111
Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. predáva s povolením majiteľa záhradu v Devíne, cena 123 100 €.

Záhrada sa nachádza na skok od centra Devína na mieste s výhľadom do diaľky. Je to záhradkárska oblasť, naokolo sú staršie chatky.
Plocha 1231 m2
IS v dosahu: Elektrina, vodovod, ktorý sa nachádza na parkovisku pred pozemkom. Možno investovať aj do vyvŕtania hlbokej studne.
Oplotený pletivovým plotom. Na LV je vedený ako záhrada. Je definovaný ako "Pozemok prevažne v zastavanom území obce alebo v záhradkárskej osade, na ktorom sa pestuje zelenina, ovocie, okrasná nízka a vysoká zeleň a iné poľnohospodárske plodiny".
 
Umiestnenie pozemku
Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce

Po vyčistení bude môcť pozemok slúžiť ako záhrada, alebo ako miesto malej chatky. Vhodný pre ľudí s deťmi, na hranie, pestovanie zeleniny a relax. Na trávenie víkendov neďaleko centra mesta, a pritom v objatí prírody.
Pozemok je mierne svahovitý, zaliaty slnkom, s výhľadom na novú štvrť viliek Zelené terasy, prístupová cesta je do kopca. Niektoré fotky ho zachycujú napoludnie, ostatné okolo šiestej večer.
Povodeň Vás tu určite nezastihne. Ticho a pohoda, blízko centra Bratislavy, romantika, super cena...
Keď sa pozemok vyčistí od rôznych kríkov, trávy a náletových drevín, bude nádherný a môže sa stať veľkou investíciou.

CENA: 123100 € vrátane provízie realitnej kancelárie Dobré reality spol., s r.o. Realitný a právny servis, vypracovanie všetkých zmlúv, katastrálny poplatok, notársky poplatok za overenie podpisov, to všetko je v cene.

KONTAKT: 0910939138, maklérka Mgr. Žofia Murgašová si s Vami dohodne obhliadku a bude Vás sprevádzať celým predajno-kúpnym procesom
mail: murgasova@dobrereality.sk

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu