Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 08. 2022
Jána Stanislava, Bratislava IV - Karlova Ves
Privátny maklér | Sympatický, plne zariadený byt so zárukou pokojného bývania
223 990 €

Privátny maklér | Sympatický, plne zariadený byt so zárukou pokojného bývania

223 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 50,35 m2
 • Cena za m2: 4 448,66 €/m²
  Energie: 150 €/mesiac
  ID inzerátu: 4688188
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj atraktívny 2-izbový byt na okraji Dlhých dielov.

Hlavným benefitom, ktorý získate kúpou tohto sympatického 2-izbáku je pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou. Jeho praktickosť pocíti vďaka izbám s akurátnou výmerou a vynikajúcemu stavu bez potreby investícií na ďalšie roky. Na skvelej atmosfére mu pridáva množstvo prirodzeného svetla vďaka oknám vo všetkých izbách. O teplo sa stará teplovodné podlahové kúrenie v celom byte. V časoch homeoffice-ov a Netflixu asi každého poteší stabilné pripojenie optického internetu. A čerešničou je nízky počet susedov (6), čo prináša tomuto bytu absolútny pokoj. Dopravná dostupnosť MHD aj autom je výborná na všetky smery. Pokiaľ však nepotrebujete bývať ale investovať, je z neho výborný prostriedok na zhodnotenie peňazí. Novostavba (11/2019) v zaujímavej lokalite je zárukou rýchleho získania nájomcu.

Stále váhate? Nechajte sa presvedčiť ďalšími fotkami, virtuálnou obhliadkou či zvyšnými informáciami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.Medzi hlavné benefity radím:
novostavba
svetlá orientácia
optimálna výmera
kvalitná dispozícia
loggia
výťah Schindler
atraktívna poloha
komorné bývanie
skvelá dopravná dostupnosť
atraktívne aj ako investícia
vybavenosť okolia


Priestor ponúka rozlohu interiéru 50,35m2, ktorú dopĺňa loggia s výmerou 5m2. Má množstvo úložného priestoru v chodbe aj v spálni. Dispozične sa delí na priestrannú chodbu, rovnako priestrannú kúpeľňu, kuchyňu, obývaciu izbu, loggiu a prijemnú spálňu. Nachádza sa na najvyššom 2. poschodí, samozrejme s výťahom aj exteriérovým schodiskom. Orientovaný je južne (kúpeľňa, kuchyňa, obývačka) a západne (spálňa, loggia), čiže presvetlený počas celého dňa. Bezpečnostné dvere i uzamykateľné podlažie vnášajú pocit bezpečia a ochrany.

Bytový dom vznikol kompletnou rekonštrukciou a prestavbou (11/2019) veľkého rodinného domu postaveného v roku 2007. Má vlastný výťah aj kotoľňu s tepelnými čerpadlami a je napojený na všetky inžinierske sieťe okrem plynu. Využíva tlakovú kanalizáciu, pričom prevádzku a údržbu bytového domu zabezpečuje správcovská spoločnosť.

Okolie Jána Stanislava má kvalitnú občiansku vybavenosť. Blízkosť Námestia Dlhé Diely prináša obchody, reštaurácie, bary ako aj mnohé iné prevádzky či služby v pohodlnej pešej dostupnosti. V rámci dopravy máte k dispozícii viacero zastávok MHD každého druhu. Tých s autom zas poteší, že nie je potrebné si zakúpiť či prenajať parkovacie miesto. Vždy sa nejaké voľné nájde do 50 mestrov od bytového domu. A keby aj potrebné bolo, jeho cena je 385€ na rok. Vo voľnom čase odporúčam navštíviť blízke Karloveské rameno či viaceré ihriská či športoviská naprieč celým sídliskom.

Cena: 223 990€ pričom zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti

Výmera: 50,35m2 interiér + 5m2 loggia

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu