Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2022
Blumentálska, Bratislava I - Staré Mesto
Unikátny 4 izbový mezonet v nadstavbe na Blumentálskej ulici
612 000 €

Unikátny 4 izbový mezonet v nadstavbe na Blumentálskej ulici

612 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 166 m2
 • Cena za m2: 3 686,75 €/m²
  ID inzerátu: 4691998
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 4 izbový mezonet. v TOP lokalite Starého mesta, s panoramatickými výhľadmi na celú Bratislavu.Dispozičné riešenie

Byt sa nachádza na Blumentálskej ulici v novej nadstavbe bytovky s výťahom. Ponúka nadštandardne bohatú úžitkovú plochu . Dve poschodia majú dokopy rozlohu 120 m2 , ak k nim pripočítame terasu a balkón s rozmerom približne 45,5 m2, dostaneme 165,5 m2 exkluzívneho priestoru priamo v Starom meste, na skok od všetkého.Pri vstupe do bytu sa nachádza dlhá chodba s množstvom úložného priestoru, ktorá priamo prechádza do spodnej časti bytu, ktorý je tvorený obývačkou s vlastným krbom na drevo. Kuchynský kút je situovaný na opačnej strane a ponúka nádherné výhľady pre budúceho kuchára alebo kuchárku. V spodnej časti bytu sa taktiež nachádza prvé samostatné WC a menšia izba s vychytávkov sprchového kútu priamo v izbe. Prvé poschodie bytu ponúka aj vstup na menšiu loggiu.Točitým schodiskom sa dostaneme na druhé poschodie bytu, kde sa nachádza rozsiahla miestnosť s možnosťou vstupu na terasu. Na tomto poschodí nájdeme druhé samostatné WC, kúpeľňu so sprchovým kútom a kotolňu. Taktiež je tu samostatná izba s vlastným šatníkom.Druhé poschodie bytu nám tiež ponúka dva vstupy na rozsiahlu terasu, ktorá je v tvare písmena U a Bratislavu máte ako na dlani. K bytu je možné získať za malý poplatok 100 €/ročne parkovacie miesto za rampou. V celom byte sa nachádza podlahové kúrenie.LOKALITA:

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s perfektnou dostupnosťou a bohatou históriou. Veľkou výhodou je blízkosť Starého mesta, ktoré ponúka možnosti pre aktívny oddych, či romantické prechádzky uličkami mesta.Moje odporúčanie

Ponúkaný byt je skutočne unikátny a v Bratislave nájdeme veľmi malé množstvo bytov, ktoré ponúkajú bývanie podobné rodinnému domu, ako tento byt. Výhľady na druhom poschodí mezonetu sú skutočne fenomenálne, inšpiratívne a potešia každého milovníka mestského života. Aj napriek staršej rekonštrukcii byt pôsobí veľmi vkusne, moderne a nevyžaduje veľké zásahy.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900

ID: 96259

Cena: 612000.00 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 7
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet balkónov: 1
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty