Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2023
pri hrádzi, Vojka nad Dunajom
Rodinný dom v tichom prostredí na veľkom pozemku v krásnom prostredí dunajskej prírody v obci Vojk
290 000 €

Rodinný dom v tichom prostredí na veľkom pozemku v krásnom prostredí dunajskej prírody v obci Vojk

290 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 106 m2
  Plocha pozemku: 1248 m2
 • Cena za m2: 2 735,85 €/m²
  ID inzerátu: 4698364
Predmetom ponuky je prízemný rodinný dom (4 izbový bungalov) s veľkým pozemkom, nachádzajúci sa v obci Vojka nad Dunajom v Trnavskom kraji, okr. Dunajská Streda.
Obec je v lokalite s množstvom zelene, nachádza sa medzi ramenom Dunaja a vodným dielom Gabčíkovo. Do obce sa dá dostať tromi spôsobmi - cestnou dopravou z Bratislavy cez Čuňovo (35 km - plynule bez dopravnej zápchy), z Gabčíkova a kompou z Kyselice. V obci dominuje zástavba rodinných domov. Obec je situovaná v krásnej prírode - dunajské ramená, lužné lesy. Na kraji obce je veľké jazero (Vojčianske jazero), ktoré okrem iného plní aj rekreačnú funkciu. V obci je základná občianska vybavenosť. Spojenie s Bratislavou je zabezpečené autobusovou dopravou. Obec Vojka nad Dunajom poskytuje prostredie príjemné na bývanie, k dispozícií je kompletná infraštruktúra. Na dunajskej hrádzi je cyklotrasa, vedúca až do Bratislavy, druhým smerom na Budapešť. Hrádza ponúka možnosť športového vyžitia - okrem bicykla korčuľovanie na kolieskových korčulách, ramená Dunaja a Vojčianske jazero zasa možnosť člnkovania a vodných športov.
Bezbariérový dom, ktorý je predmetom ponuky, stojí v zadnej časti rovinatého, oploteného pozemku o výmere 1.248 m2, ktorého časťou je aj ovocný sad. Veľkosť pozemku umožňuje výstavbu ďalšej nehnuteľnosti, čím je nehnuteľnosť zaujímava aj pre tých, čo hľadaju dvojgeneračné bývanie.
Jedná sa o murovanú, prízemnú, jednopodlažnú, nepodpivničenú stavbu, zastrešenú sedlovou strechou s valbami. Objekt má pôdorysný rozmer 9x14 m, zastavanú plochu 131 m2, jeho úžitková plocha je 106 m2. Založený je na základových betónových pásoch. Nosné konštrukcie tvoria obvodové a vnútorné nosné steny. Obvodové steny sú murované z tehál POROTHERM hr. 300 mm. Riešené sú ako sendvičové, kde medzi nosné a režné murivo (300 a 140 mm) je vložený polystyrén Austrotherm hr. 60 mm. Vnútorné nosné steny hr. 300 mm sú murované z tehál. Strecha je šikmá, sedlová s valbami. Zateplenie je nad úrovňou krokiev, strešná krytina je z pálenej škridly. Zvislé nenosné konštrukcie tvoria priečky z plných pálených tehál. Okná sú drevené - masív, z červeného smreku, vyplnené izolačným dvojsklom. Na podlahách je dlažba, resp. koberce. Dom je napojený na vodu, elektriku a kanalizáciu. K dispozícií je aj vlastná voda - studňa s čerpadlom, zabezpečujúca zavlažovanie záhrady. Kúrenie je teplovodné - elektrický kotol s hliníkovými radiátormi Xhenia. Výroba teplej vody je zabezpečená elektrickým bojlerom a prietokovými ohrievačmi. K dispozícií je krb, ktorý prostredníctvom prieduchov zabezpečuje dokurovanie časti domu.
Dispozične je dom riešený tak, že má dennú aj nočnú časť, obývacia izba je spojená s kuchyňou. Kúpeľňa a WC sú oddelené.
Dom bol stavebne dokončený a skolaudovaný v r. 2006, má energetický certifikát triedy "B".
Na pozemku stojí aj samostatný, murovaný objekt (garáž a sklad) o úžitkovej ploche 28 m2 (pôdorysný rozmer 5 x 9,5 m a záhradný altánok s pivnicou, v ktorej je studňa s čerpadlom.
Prevádzkové náklady a služby:
1. Elektrina: 171 €/mes.
2. Voda: 50 €/mes.
3. Internet: 16,80 €/mes.
4. Smeti: 35 €/rok
5. Daň z nehnuteľností: 72,46 €/rok

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu