Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 07. 2022
Ulica Koniarekova, Trnava
Slnečný 2i byt s loggiou projekt PRÚDY vo výstavbe
166 900 €

Slnečný 2i byt s loggiou projekt PRÚDY vo výstavbe

Ulica Koniarekova, Trnava, okres Trnava
166 900 €

časť sumy splatná až po kolaudácii


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Vo výstavbe
  • Úžit. plocha: 53,6 m2
  • Cena za m2: 3 113,81 €/m²
    ID inzerátu: 4699344
V novom kvalitnom rezidenčnom projekte PRÚDY (pozor 1.fáza!!! - bytový dom D) ponúkame na predaj výborne orientovaný 2-izbový slnečný byt č. D 6.04 vo výmere 53,6 m2 s loggiou 6,1 m2, plus kobka, byt je na 6. poschodí, západná orientácia, v bytovom dome D, s nerušeným výhľadom na park a mesto. Predaj sa realizuje formou postúpenia práv k bytu voči developerovi projektu, s jeho písomným súhlasom. Projekt je v pokročilom štádiu výstavby, dokončenie a kolaudácia v r. 2023.

Všetky podrobné informácie k projektu nájdete na stránke:
www.prudy.sk

Cena platí do 30.6.2022, od 1.7.2022 bude zvýšená!

Predajná cena 166.900 € sa uhrádza v 2 platbách – pri uzavretí zmluvy čiastka 77.380 € a až po právoplatnej kolaudácii bytového domu čiastka 89.520 €. V cene je už aj stavebná predpríprava na klimatizáciu a zaplatený príplatok za nadštandardný interiér (sanita Villeroy Boch, batérie Hansgrohe, kľučky.....viď príloha-foto).
K dispozícii je aj parkovacie miesto v podzemnej garáži za cenu 13.900,-€ (z toho pri uzavretí zmluvy splatná suma 4.380 €, po kolaudácii domu 9.520 €).
Nepremárnite šancu na získanie tohto krásneho nového bytu s výbornou orientáciou a ešte za dobrú cenu (ceny bytov v nových projektoch po zdražení stavebných materiálov budú logicky vyššie ako dnes), na vyššom poschodí - takéto dobre situované 2i byty už v ponuke developera aktuálne nie sú :)
Aktuálne sú z 1. fázy voľné už len dva 2-izbové byty….

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo