Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 07. 2022
J. Jesenského, Zvolen
Skvelá investícia, objekt so štyrmi bytmi v širšom centre Zvolena
320 000 €

Skvelá investícia, objekt so štyrmi bytmi v širšom centre Zvolena

J. Jesenského, Zvolen, okres Zvolen
320 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Nájomný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 408 m2
 • Cena za m2: 784,31 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4699915
Ponúkame Vám na predaj štyri bytové jednotky s vlastným dvorom a dvomi garážami v širšom centre Zvolena, v bytovom dome na Jesenského ulici vo Zvolene.

Bytový dom, ktorý vznikol prestavbou rodinného domu v roku 2016, má spolu 5 bytov, s podielom na pozemkoch o výmere 408 m2. Je pripojený na verejný vodovod, kanalizáciu a elektrinu, kúrenie je zabezpečené vlastným kotlom na pelety. Jedná sa o tehlovú stavbu, z ulice zateplenú, v rámci prestavby v roku 2016 boli na celom objekte vymenené plastové okná a strešná krytina, rekonštruoval sa tiež celý interiér. Podkrovie sa aktuálne nevyužíva, technicky by v ňom však bolo možné vytvoriť ďalší byt.
Parkovanie je možné aj na verejných parkovacích miestach priamo pred bytovým domom.
Vzhľadom k svojej dispozícii, polohe k centru mesta a kompletnej občianskej vybavenosti je nehnuteľnosť vhodná na bývanie, polyfunkciu, prípadne ako administratívne priestory pre firmy.

DISPOZÍCIA
Byt číslo jeden o výmere 53,54 m2 sa nachádza na prízemí. Pozostáva z jednej izby a príslušenstva, ktorým je predsieň, kuchyňa, kúpeľňa s WC a technická miestnosť.
Ďalšie tri byty sa nachádzajú na poschodí, prístupné sú po schodisku vedúceho z podbránia.
Byt číslo tri pozostáva z troch izieb a príslušenstva, ktorým je predsieň, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, a komora. Celková výmera bytu a príslušenstva je 72,47 m2.
Byt číslo štyri pozostáva z jednej izby a príslušenstva, ktorým je kuchyňa a kúpeľňa s WC. Výmera bytu číslo štyri je 18,63m2.
Byt číslo päť pozostáva z jednej izby a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je predsieň a kúpeľňa s WC. Jeho výmera celková výmera je 43,23m2.
Garáže môžu budúcim majiteľom slúžiť ako skladovacie priestory, či priestory pre menšie osobné motorové vozidlá, motocykle a podobne.

LOKALITA
Jedná sa o širšie centrum mesta Zvolen s pešou dostupnosťou do centra mesta za 10 minút, autom už za jednu minútu. Centrálna mestská zóna Východ má výbornú občiansku vybavenosť, v blízkosti sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, priamo oproti bytovému domu sa nachádza zástavka MHD, vlaková stanica Zvolen mesto je vzdialená len 550 metrov.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE
- aktuálne máme záujem len o spoločný predaj všetkých štyroch bytových jednotiek
- byty sú evidované na samostatných listoch vlastníctva, ku každému prináleží podiel na spoločných častiach a zariadeniach bytového domu, ako aj spoluvlastnícky podiel na pozemkoch
- bytový dom disponuje spolu piatimi bytovými jednotkami, pričom jedna bytová jednotka nie je v rámci tejto ponuky na predaj
- bytový dom aktuálne nemá zriadené spoločenstvo vlastníkov bytov, neplatia sa žiadne mesačné poplatky do fondu opráv
- elektromer, vodomer a kotol na pelety sú pre všetky štyri byty spoločné
- dodanie nehnuteľností je v zmysle § 38 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty oslobodené od DPH

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať e-mailom prípadne telefonicky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Orientácia: Severozápadná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Podobné inzeráty Všetky inzeráty

Exkluzívne projekty