Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 01. 2023
Brnianska, Bratislava I - Staré Mesto
Na prenájom RODINNÁ VILA ako sídlo firmy, Brnianska ul., BA - Staré Mesto
3 500 €/mes.

Na prenájom RODINNÁ VILA ako sídlo firmy, Brnianska ul., BA - Staré Mesto

3 500 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 500 m2
  Zast. plocha: 368 m2
  Plocha pozemku: 1736 m2
 • Cena za m2: 7 €/m²/mes.
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4701405
LG Reality, s.r.o. exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM RODINNÚ VILU, zariadenú ako kancelárske/administratívne priestory, vhodné na sídlo firmy. Nachádza sa v centre mesta na ul. BRNIANSKA, MČ Bratislava - Staré Mesto.

Popis nehnuteľnosti
Rodinná vila pozostáva z 2 nadzemných podlaží, obytného suterénu a podkrovia. Poskytuje celkom 13 KANCELÁRIÍ, sociálne zariadenia, toalety, kuchynky, skladové priestory a pod.

A) PRÍZEMIE VILY s celkovou výmerou 276,35m2 vrátane terasy 69,45m2, pozostáva z 5 kancelárií, vstupnej haly a predsiene so schodiskom, kuchynky, sociálneho zariadenia (2x WC) a 2 príručných skladov,
B) 1. PODLAŽIE VILY s celkovou výmerou 240,53m2 (vrátane terasy) pozostáva zo 6 kancelárií, haly, sociálneho zariadenia, komory a veľkej terasy, orientovanej do vlastnej záhrady,
C) SUTERÉNNE PRIESTORY pozostávajú z 2 miestností o výmere cca. 100m2, chodby, schodiska a 1x sociálneho zariadenia.
D) PODKROVIE je využiteľné ako skladový priestor.

K vile prináleží aj veľká záhrada s okrasnou zeleňou s možnosťou príležitostného užívania a možnosťou parkovania pre cca. 4 autá v uzavretom dvore.

VYBAVENIE A ŠTANDARD
Vila, pôvodne postavená v 50-tych rokoch min. storočia, prešla viacerými rekonštrukciami do dnešnej podoby. Prerobená je na administratívne, kancelárske priestory. Prenajíma sa NEZARIADENÁ NÁBYTKOM. Zo zariadenia sú k dispozícii kuchynky, rolldory, koberce, klimatizačné jednotky a pod. Okná sú drevené s vnútornými žalúziami a vonkajšími roletami. K dispozícii je ALARM, plynové kúrenie, rýchly internet, klimatizácia v každej kancelárii.

Preferovaný je DLHODOBÝ PRENÁJOM.

LOKALITA
Veľkou výhodou je vynikajáca poloha v rámci Starého Mesta (Bratislava I), neďaleko Horského parku a s rýchlou dostupnosťou do historického centra Bratislavy a veľmi dobrým dopravným napojením na diaľničný obchvat (blízko križovatka Patrónka a napojenie na diaľnicu D2). V priamej blízkosti sa nachádza zastávka MHD a reštaurácia Patrónsky pivovar, Pizzeria Romantica a ďalšie.

Cena prenájmu: 3 500 €/mesiac. + energie.

Pre bližšie informácie alebo záujme o obhliadku nás prosím kontaktujte na t.č. 0903-208 009, alebo emailom na patrik.ivanek@lgreality.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty