Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 11. 2022
Šípková, Bernolákovo
Nadštandardný 4– izb. byt
217 500 €

Nadštandardný 4– izb. byt

217 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 105,16 m2
  Zast. plocha: 124 m2
 • Cena za m2: 2 068,28 €/m²
  ID inzerátu: 4701467
Nadštandardný 4– izb. byt s balkónom v bytovom dome.

Ponúkame Vám moderné bývanie v novom veľkorysom byte v obci Bernolákovo, neďaleko Bratislavy. Bytový dom je momentálne skolaudovaný a dokončený v štádiu holobyt. Možnosť ihneď čerpania úveru na bývanie.

Byt je postavený tak, aby mal každý vlastný vstup. Ponúkaný byt na poschodí má priestranný balkón o rozlohe 13,5 m2.

Byt na prvom poschodí :
Úžitková plocha bytu: 105,16 m2
Z toho Balkón: 13,50 m2

Pri projektovaní bytu dbal staviteľ na vysoké nároky klientov. Bytová jednotka poskytuje dostatok súkromia a veľmi dobré dispozičné riešenie. Jedným z hlavných atribútov tohto bytu je cenová dostupnosť, atmosféra vidieka s množstvom zelene, okolitou prírodou, rôznorodosťou občianskeho vybavenia. Pre deti je neďaleko detské ihrisko „Žihadielko“, ale na svoje si prídu aj dospelí, jestvujúcou cyklotrasou do okolitých dedín. Veľkou výhodou lokality, je blízkosť štátnej Materskej škôlky a druhou ktorá sa stavia. V budúcnosti v lokalite bude aj servis, kaviareň a rôznorodé služby pre obyvateľov.

Dispozičné riešenie bytu:
Do bytu sa vchádza samostatným vstupom. Pri vstupe je predpríprava na alarm a video vrátnika, s ktorým sa dá z pohodlia domova otvárať vchodové dvere. Z predsiene sa vchádza na centrálnu chodbu, z ktorej vedú samostatné vstupy do izieb.
Byt je rozdelený na dennú a nočnú časť. V dennej časti sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou a východom na balkón . V nočnej časti sú tri samostatné izby, technická miestnosť, kúpeľňa s WC a samostatné WC.

V cene bytu:
K bytu prislúcha 1 parkovacie miesto (s možnosťou dokúpenia ďalšieho parkovacieho miesta vedľa seba, v cene 9750€), podlahové kúrenie s možnosťou individuálneho regulovania každej miestnosti, internetové rozvody (optika).V kuchyni je možnosť napojenia na 400 W. Ďalej sú to rozvody na práčku, sprchu, vaňu, umývadlo,, plastové okná s trojsklom (exteriér farba antracit, interiér farba biela).

Podľa požiadaviek klienta dokáže staviteľ zrealizovať kompletizáciu celého bytu na kľúč do štandardu v cene 17.500€.

Cena za holobyt na poschodí 217.500 €
Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na 0915550915. Prosím Realitné kancelárie NEVOLAŤ.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo