Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Španielsko
Úžasné apartmány v prvej línii pri mori s 2 izbami a 2 kúpeľňami v ALTEA; COSTA BLANCA
272 000 €

Úžasné apartmány v prvej línii pri mori s 2 izbami a 2 kúpeľňami v ALTEA; COSTA BLANCA

272 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Apartmán
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Zast. plocha: 82 m2
  • Cena za m2: 3 317,07 €/m²
    ID inzerátu: 4701665
Na predaj apartmánový byt v prvej línii pri  pláži, kompletne zariadený a vybavený s klimatizáciou. Disponuje  2 spálňami, obývacou izbou, 2 kúpeľňami, oddelenou kuchyňou, práčovňou a má veľkú terasu s panoramatickým výhľadom na more.  Aktuálne je na predaj 5 apartmánov a všetky apartmány majú turistickú licenciu a sú vhodné na okamžitý prenájom so zaujímavým výnosom.  Vďaka svojej polohe v jednej z najobľúbenejších oblastí Altea, ktorá má vlastné bary a reštaurácie sú len kúsok od centra mesta, kde nájdete väčšiu ponuku služieb. Vzhľadom na vlastnosti a polohu predstavujú tieto apartmány skvelú investičnú príležitosť.

Status: aktívne, Vlastníctvo: firemné, Stav: po rekonštrukcii, Zastavaná plocha: 82.04 m2, Počet izieb: 2, Balkón: áno, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 2, Výťah: áno, Energetický certifikát: áno, Klimatizácia: áno, Parkovanie: áno, Typ: exteriérový, Zariadenie: čiastočne, Terasa: áno, Vykurovanie: áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty