Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Trenčín
3D PREHLIADKA: HRUBÁ STAVBA RODINNÉHO DOMU, 1009 M2, TRENČÍN
333 900 €

3D PREHLIADKA: HRUBÁ STAVBA RODINNÉHO DOMU, 1009 M2, TRENČÍN

333 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 168 m2
  Zast. plocha: 358 m2
  Plocha pozemku: 1009 m2
 • Cena za m2: 1 987,50 €/m²
  ID inzerátu: 4702097
ARCHEUS reality Trenčín Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu vo fáze hrubej stavby priamo v Trenčíne. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o štedrej výmere 1009 m2 s vŕtanou studňou.

Tento 6-izbový rodinný dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a je podpivničený. Celková plocha je 358 m2, obytná plocha je 168 m2.

Na prízemí sa nachádza: vstupná chodba, samostatná toaleta, schodisko na prvé poschodie, veľký priestor pre vytvorenie obývacieho priestoru (kuchyňa + jedáleň + obývačka) so samostatnou špajzou s oknom a rodičovský apartmán (spálňa s vlastnou kúpeľňou).

Prvé poschodie pozostáva z: obývačky, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety a dvoch izieb.

Pivničné priestory sú tvorené dvoma väčšími miestnosťami a viacerými menšími odkladacími priestormi. Väčšina z týchto priestorov má okná. Vstup do pivničných priestorov je zvonka.

Ďalej je súčasťou domu aj ďalšia miestnosť s vlastným vstupom, s krytou terasou s výhľadom na celú záhradu, ktorá môže novým majiteľom slúžiť či už ako hosťovská izba, pracovňa, fitko, letná kuchyňa, prípadne ateliér alebo miesto na vlastné podnikanie.

Priestrannosť tohto rodinného domu môže využiť väčšia alebo viacgeneračná rodina, niekto kto vie skĺbiť bývanie s vlastnou podnikateľskou činnosťou, alebo chce investovať do nehnuteľnosti slúžiacej na prenájom (nakoľko vzhľadom na dobré dispozičné rozdelenie celého domu je možné vytvoriť 3 samostatné bytové jednotky), prípadne pre niekoho, kto hľadá sídlo pre svoju spoločnosť a podnikanie.

Popis nehnuteľnosti:
- priamo v Trenčíne

- rozloha pozemku 1009 m2
- obytná plocha 168 m2
- stavebný materiál: tehla

- studňa

- strecha plechová
- zateplenie zo zadnej časti domu
- plastové okná
- IS na pozemku – elektrika, kanalizácia, voda, plyn
 

Kompletná občianska vybavenosť je kúsok od rodinného domu. V blízkosti sa nachádzajú obchody, zdravotnícke zariadenia, zastávky MHD, základná škola, materská škola, lesopark Brezina, rôzne športoviská a pod.

Ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku na tel. č.: 0905 752 184 alebo 0918 689 653.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis – kúpne zmluvy vypracované právnikom, servisné poplatky na katastri nehnuteľností, návrh na vklad. K dispozícii je Vám bezplatne hypotekárny špecialista, ktorý zariadi Vašu hypotéku s najvýhodnejšími podmienkami. Zabezpečíme pre Vás všetko potrebné ku kúpe až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepisu energií. Všetko vybavíte pod jednou strechou.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu