Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 09. 2022
Rúbanisko III, Lučenec
3-izbový byt s loggiou
68 999 €

3-izbový byt s loggiou

68 999 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 71 m2
 • Cena za m2: 971,82 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4702196
Zvažujete kúpu 3-izbového bytu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku ! Ponúkame Vám na predaj pekný, zachovalý 3-izbový byt v dobrej a tichej časti Rúbaniska 3 v Lučenci. Ide o byt, ktorý je síce v pôvodnom stave, ale je pekný, zachovalý. V celom bytu sú už menené plastové okná. Bytové jadro je pôvodné, ale zachovalé. V kúpeľni je k dispozícii vaňa, umývadlo a priestor na práčku (wc je osobitne). V kuchyni je osadená zachovalá kuchynská linka a sporák. Podlahu bytu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy a pvc linolea. Súčasťou bytu je aj loggia, ktorá je v kuchyni a pivnica, ktorá je v suteréne bytového domu. Bytový dom ešte nie je zateplený, ale už sa pripravuje jeho zateplenie a renovácia interiéru bytového domu. Byt je dispozične dobre riešený, ani jedna z miestností nie je priechodnou. Dostupnosť služieb je veľmi dobrá, v blízkosti sa nachádza Coop Jednota, Billa, ZŠ, MŠ, Poliklinika, Pošta a iné ..) Kompletný právny servis ako aj hyp.servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Kúrenie: Lokálne
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet, Káblová TV, Optická sieť

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty