Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2022
Hradská, Bratislava II - Vrakuňa
Rodinný dom s dvomi bytmi a štyrmi parkovacími miestami
581 400 €

Rodinný dom s dvomi bytmi a štyrmi parkovacími miestami

581 400 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Plocha pozemku: 190 m2
  • Cena za m2: 3 060 €/m²
    ID inzerátu: 4703409
Ponúkame na predaj MODERNÝ RODINNÝ DOM s dvomi bytovými jednotkami ktorý sa nachádza na Hradskej ulici v Bratislave. 1. POSCHODIE: Rozloha 95,43 m2, užitková plocha 26,46 m2, obytná plocha 70,79 m2, novostavba z roku 2021, materiál YTONG a TEHLA. PRÍZEMIE: Rozloha 87,44 m2 + terasa 10,50 m2, užitková plocha 20,99 m2, obytná plocha 66,45 m2. Celkový obytný priestor 190 m2. KAŽDÝ BYT MÁ SAMOSTATNÝ VSTUP, pričom prízemný byt disponuje pivnicou. Rodinný dom sa nachádza v stave holodomu a je vhodný na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Dispozícia - priestranná obývačka spojená s kuchyňou, dve samostatné izby, kúpeľňa s WC a technickou miestnosťou, priestor vyčlenený na vstavané skrine, vstup na terasu. Vykurovanie formou infrapanelov, predpríprava na kotol, plyn na pozemku, verejná kanalizácia. Priaznivá orientácia na JUH a ZÁPAD. Dom je príjemne presvetlený a prislúchajú k nemu ŠTYRI PARKOVACIE MIESTA, PRE KAŽDÝ BYT DVE. Komunikácia bude v dohľadnej dobe vyasfaltovaná. Internet od UPC. Vstup na súkromný pozemok je zabezpečený bránou na diaľkové ovládanie. Slušná susedská komunita. Lokalita na konci Ružinova ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, plaváreň, LIDL, Tesco, BILLA, veterinár, MHD, lesopark s napojením na cyklotrasy a iné. Cena zahŕňa kompletný právny servis.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu