Dátum aktualizácie: 24. 11. 2023
Pribinova, Zvolen
POLYFUNKČNÝ OBJEKT VO ZVOLENE NA PREDAJ
915 000 €

POLYFUNKČNÝ OBJEKT VO ZVOLENE NA PREDAJ

915 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Iné prevádzkové priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1277 m2
  Zast. plocha: 982 m2
 • Cena za m2: 716,52 €/m²
  ID inzerátu: 4704760
Dobré Reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Strmeňová Adriana Vám ponúkajú na predaj polyfunkčný objekt na Pribinovej ulici vo Zvolene, v časti Sekier. Plocha: úžitková 1277m2, zastavaná 982m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 915 000 €.

Uvedený objekt sa nachádza v srdci sídliska Sekier vo Zvolene, má vlastnú parkovaciu plochu a momentálne má stálych nájomníkov.
Na prízemí sa nachádza prevádzka pohostinstva a kaderníctvo a na poschodí je zriadená výrobňa vitamínových doplnkov (880m2), ktorej však k 31.07.2022 končí prenájom. K uvedenému priestoru ešte prináleží momentálne nevyužívaná terasa o ploche 181,4m2, ktorú by v prípade kúpy uvedenej nehnuteľnosti mohol budúci majiteľ využiť podľa vlastných predstáv...
Priestory prešli cca pred 10 rokmi kompletnou rekonštrukciou. Je to objekt s veľkorysými prevádzkovými, skladovými priestormi a aj so zabudovanými chladiacimi boxami. Má vlastnú kotolňu, každý priestor samostatné merače energií. Preto je vhodný na akúkoľvek činnosť, služby, prevádzky, prípadne ako investičná príležitosť na rozšírenie bytovej výstavby, alebo iného investičného projektu.

V prípade záujmu o bližšie informácie, alebo obhliadku ma kontaktujte na tel.č.0905514471, Strmeňová Adriana, Váš realitný maklér...

V cene je zahrnutá provízia RK, v ktorej máte kompletný právny a katastrálny servis.


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.


Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí