Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
Dobrovičova, Bratislava I - Staré Mesto
Exkluzívne PNORF – 2x staromestské 3i byty, 178 m2, Dobrovičova ul., Staré Mesto – Bratislava
Cena dohodou

Exkluzívne PNORF – 2x staromestské 3i byty, 178 m2, Dobrovičova ul., Staré Mesto – Bratislava

Cena dohodou

Cena v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 178 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4706553
Virtuálna obhliadka: https://kuula.co/share/collection/7qZXW?logo=-1&info=0&fs=1&vr=1&zoom=1&s

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj dva samostatné staromestské 3 izbové byty so súhrnnou úžitkovou plochou 178 m2, aktuálne prepojené dreveným schodiskom, nachádzajúce sa na historickej adrese v pôvodne secesnom bytovom dome z 20. rokov 20. storočia na Dobrovičovej ul. v Starom Meste Bratislavy.

Byty sa nachádzajú nad sebou, každý má vlastný vchod. V súčasnosti ich užívajú dve generácie jednej rodiny a aktuálne sú prepojené demontovateľným dreveným schodiskom a v podstate tvoria nadštandardný mezonet.

Dispozícia čiastočne zrekonštruovaného dolného bytu s obytnou plochou (97 m2), nachádzajúceho sa na 4. p. tehlového bytového domu: vstup, chodba, na jej konci sa nachádza prechodová kúpeľňa s vaňou. Vľavo sa nachádza pracovňa s prechodom do kuchyne a schodisko do horného bytu, ďalej vľavo je samostatná toaleta s umývadlom a kuchyňa s komorou a výstupom na balkón. Vpravo sa nachádza kompaktná spálňa a za ňou vpravo je priestranná obývacia izba s krbom. K bytu patrí murovaná pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne domu (10 m2).

Dispozícia kompletne zrekonštruovaného podkrovného bytu s obytnou plochou (81 m2): vstup, chodba, na jej konci sa nachádza kúpeľňa s vaňou. Vľavo sa nachádza kuchyňa so schodiskom z dolného bytu, ďalej vľavo je samostatná toaleta s umývadlom a za ňou je spálňa. Vpravo sa nachádzajú ďalšie dve nepriechodné spálne.

Oba byty sú vykurované novým plynovým kotlom so zásobníkom prostredníctvom radiátorov. Podkrovný byt má klimatizáciu. Dolný byt má navyše el. bojler a alternatívne vykurovanie krbom. Nehnuteľnosti sú orientované z juhovýchodu na severozápad.

Pôvodne secesný tehlový bytový dom navrhnutý architektom Klementom Šilingerom prešiel zásadnou prestavbou v duchu rondokubizmu a v ostatnom čase modernizačnou revitalizáciou, ale jeho pôvodný vzhľad aj jedinečnosť spoločných priestorov zostala zachovaná. Napr. široké schodisko, vysoké stropy, pôvodné zábradlia, osvetlenie, drevené dvere a iné.

Byty je možné kúpiť iba spolu.

Bonusy nehnuteľností: lokácia v historickom Starom Meste v susedstve komplexu Eurovea na brehu Dunaja, staromestské bývanie s moderným servisom, relatívne bezproblémové parkovanie, variabilita využívania bytov, rozsiahla a zároveň citlivá rekonštrukcia, verejný dopravný uzol bez potreby používať auto a nadštandardná občianska vybavenosť.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA
INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Orientácia: Juhovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty