Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 11. 2022
Pohronská Polhora
Predaj, penzión Pohronská Polhora - ZNÍŽENÁ CENA
185 000 €

Predaj, penzión Pohronská Polhora - ZNÍŽENÁ CENA

185 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 967 m2
  Zast. plocha: 967 m2
 • Cena za m2: 191,31 €/m²
  ID inzerátu: 4706634
Ponúkame Vám na predaj penzión zo zabehnutým pubom v Pohronskej Polhore, jednom z najkrajších miest Horehronia. Po rozsiahlej rekonštrukcii realizovanej v rokoch 2012-2018 Vám ho ponúkame v súčasnej podobe. Zastavaná plocha je 420 m2 na pozemku o rozlohe 967 m2. Ide o atraktívnu lokalitu uprostred krásnych lesov Muránskej planiny a Slovenského rudohoria v blízkosti magického, turistami navštevovaného miesta Zbojská. Z nehnuteľnosti je nádherný výhľad na panenskú prírodu, ktorá predstavuje turisticky vysoko atraktívne prostredie s potenciálom celoročnej rekreácie. Obec má dobrú občiansku vybavenosť a komplexné služby, mesto Brezno je v dosahu 10 minút cesty autom, disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Prístup je bezproblémový, priamo z udržiavanej miestnej asfaltovej komunikácie. Ide o dvojpodlažnú budovu, pôdorys má nepravidelný tvar L, na LV vedený, ako polyfunkčná budova. Strecha je kompletne zrekonštruovaná, vrátane krovu, zateplená, pokrytá pozinkovaným plechom. Vnútorná časť pozostáva z prvého podlažia, kde sa nachádza hlavný vchod, veľká reštaurácia z vonkajšou terasou pre cca 120 hostí, bar, kancelária, sklady, technická miestnosť, kotolňa, technické miestnosti pre personál, WC pre hostí a zamestnancov. Osobitný vchod z ulice je do malej reštaurácie zo sociálnym zariadením a kuchyňou. Dreveným schodišťom je prístupné druhé podlažie, kde sa nachádza spojovacia chodba, kuchyňa a jedáleň pre hostí penziónu, 2 až 4 posteľové izby z kapacitou 22 hostí. Sociálne zariadenia, sprchy a WC sú vybudované spoločné s dostatočnou kapacitou pre ubytovaných hostí. Je tu k dispozícií aj veľká spoločenská hala určená na spoločenské posedenie hostí a školenia. Miesto je u ľudí všetkých vekových kategórií zo širokého okolia zapísané, ako point, kde si zatancujete, dobre sa najete, užijete si dobrý rockový koncert alebo si vychutnáte tradičnú ľudovú hudbu. Na pozemku je priestor na vybudovanie terasy, zriadenie priestoru na parkovanie a objektov na spoločenskú zábavu a hry pre deti. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS siete, vykurovanie ústredným kúrením, zdroj elektrický kotol, odpad je zvedený do septiku, v tesnej blízkosti je prípojka na obecnú kanalizáciu. Penzión a reštaurácia je celoročne využiteľný a spolu s pozemkom tvorí ideálnu investičnú príležitosť a zároveň ideálne spĺňa podmienky na život v prírode. Horehronie posledných niekoľko rokov zvyšuje rast turistickej návštevnosti a tento trend v tejto lokalite stále pokračuje. Energetická trieda C. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 363 330 alebo na annanociarova@haloreality.sk. ID ponuky: BR-57672

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov
- naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: C
 • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty