Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2022
Mudroňova, Bratislava I - Staré Mesto
Nový 3-izbový byt s vysokými stropmi a predzáhradkou v projekte Mestská vila Mudroňova s parkovaním
675 000 €

Nový 3-izbový byt s vysokými stropmi a predzáhradkou v projekte Mestská vila Mudroňova s parkovaním

675 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 150,78 m2
 • Cena za m2: 4 476,72 €/m²
  ID inzerátu: 4707194
Nový 3-izbový byt s vysokými stropmi a predzáhradkou v projekte Mestská vila Mudroňova

Ponúkame vám čaro bývania v dobovej mestskej vile s bytmi, zrekonštrovanej v duchu súčasnej estetiky, v lukratívnej časti Starého mesta na rohu Mudroňovej ulice a Fialkového údolia.
Mestská vila so samostatnými bytmi má originálny vzhľad zo štyridsiatych rokov minulého storočia, precízna rekonštrukcia jej vdýchne novodobú energiu. Architektonické riešenie citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu zástavbu, ako aj súčasné nároky na mestské bývanie a výberové materiály.

3-izbový byt č. 1B o celkovej výmere 150,78 m2 z toho podlahová plocha bytu 87,37 m2 + predzáhradka o výmere 63,41 m2. Byt je situovaný na 1. NP.

Cena bytu: byt č. 1B ponúkame v prevedení holobyt v cene 675 000,- €. K bytu je možné dokúpiť pivnicu a vonkajšie parkovacie státie.
Termíny výstavby: začiatok výstavby apríl 2022, termín odovzdania bytov máj 2023.

Byty a dispozičné riešenia
Mestská vila má šesť bytov rôznych veľkostí, ktorých výraz spĺňa nároky súčasnej estetiky a požiadavky na lukratívne mestské bývanie. Vila má jedno podzemné a štyri nadzemné podlažia. Byty na najnižšom podlaží majú samostatný vstup z pozemku a priame prepojenie s exteriérom. Všetky ostatné byty majú spoločný hlavný vstup. Súčasťou každého bytu sú balkóny a terasy orientované prevažne na svetlú južnú stranu. Výhodou dispozičného riešenia je adaptovateľnosť bytov podľa potreby.

Architektúra a štandard
Projekt Bytová vila Mudroňova má originálnym vzhľad mestskej vily zo začiatku minulého storočia, dômyselne riešená rekonštrukcia jej dodá energiu súčasnosti a novodobý šat. Architektonické riešenie citlivo reflektuje polohu a dispozíciu objektu, ako aj nároky na lukratívne bývanie druhého milénia, nadčasovú estetiku a výberové materiály.
Mestská vila má jedno podzemné a štyri nadzemné podlažia. Dva 3-izbové byty na prvom podlaží majú samostatný vstup z pozemku a priame prepojenie s exteriérom a záhradou. Všetky ostatné byty majú spoločný hlavný vstup, súčasťou každého sú balkóny a terasy. Na druhom podlaží je 2-izbový a 3-izbový byt, na treťom sa nachádza 4-izbový byt. Štvrté podlažie tvorí 4-izbový byt so zimnou záhradou. Byty sú v ponuke v prevedení holobyt.

Lokalita a vybavenosť
Mestská vila je situovaná v lukratívnej bratislavskej lokalite na hradnom kopci, v mestskej časti Staré mesto na rohu Mudroňovej ulice a Fialkového údolia.
Veľkou výhodou lokality je bezprostredná blízkosť centra mesta a kompletná občianska vybavenosť: školy a škôlky, lekárske strediská, potraviny Yeme, reštaurácie, wellness a SPA i neďaleké nákupné centrum Cubicon. Na prechádzku a oddych je ideálny pár minút chôdze vzdialený Horský park či Bratislavský hrad so záhradami a panoramatickými výhľadmi.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2021
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Plocha predzáhradky: 63 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu