Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 09. 2022
Banská Bystrica
REZERVOVANÉ - Priestranný 1 izbový byt s BALKÓNOM a komorou
1 €

REZERVOVANÉ - Priestranný 1 izbový byt s BALKÓNOM a komorou

1 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 40 m2
 • Cena za m2: 0,03 €/m²
  ID inzerátu: 4707509
Tento byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome na 6. poschodí z 8. Výhľadu nebráni žiadny panelák a preto pri posedení na balkóne máte výhľad na zeleň. Byt prešiel kompletnou a vkusnou rekonštrukciou. Výhodou tejto nehnuteľnosti je jej dispozičné riešenie, priestranná kuchyňa s priestorom na jedálenský stôl, komora priamo v byte, samostatná izba s balkónom. Kúpeľňa s vaňou je spojená s toaletou. K bytu prislúcha aj priestranná pivnica. Náklady na nehnuteľnosť sú priemerne 100e mesačne.

Dispozícia bytu:
-kuchyňa
-obývacia izba s balkónom
-kúpeľňa s WC
-chodba
-komora
-pivnica

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
Sídlisko Fončorda má plnú občiansku vybavenosť. Školy, škôlky, športové areály, obchody, pohostinstvá, výborná dostupnosť do centra a bezproblémové spojenie mestskej hromadnej dopravy. Parkovanie v okolí domu je bezproblémové.

POLOHA
Sídlisko Fončorda sa na juhu prepája s Radvaňou a v smere do Tajova s Podlavicami. Výhodou je blízkosť športovísk, plážového kúpaliska a krytej plavárne. Okolité hory poskytujú výborné možnosti na rekreáciu a to ako letnú tak zimnú

ZAUJÍMAVOSTI
Minulosť tohto sídliska sa spája s fabrickým predmestím nachádzajúcim sa na ceste medzi Huštákom a Radvaňou. Názov mestskej štvrte je odvodený od maďarského slova foncsorda (foncsor = amalgám), ktoré označovalo amalgačnú hutu zo 16. st. V nej sa vyrábali drahé kovy zlučovaním s ortuťou, čím vznikal amalgám.

Fotografie, text a video sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Broker Consulting, a.s. a žiadna ich časť nesmie byť publikovaná a kopírovaná bez jej súhlasu.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 6
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty