Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 02. 2023
Hrabovská Cesta, Ružomberok
Na predaj chata Liptov, Hrabovo, investičná príležitosť
413 000 €

Na predaj chata Liptov, Hrabovo, investičná príležitosť

413 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Zast. plocha: 225 m2
  Plocha pozemku: 1344 m2
 • Cena za m2: 1 032,50 €/m²
  ID inzerátu: 4707593
ZNÍŽENÁ CENA!
Na PREDAJ chata Ružomberok, Hrabovo, investičná príležitosť

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj chatu v Ružomberku, neďaleko lyžiarskeho strediska Malinô Brdo s 3 samostatnými apartmánmi a každý apartmán má svoj samostatný vchod a parkovacie miesta pri chate.
DISPOZÍCIA: 3 poschodia,
DISPOZÍCIA: PRÍZEMIE – 2-izbový apartmán (WC+ sprchovací kút), obývačka spojená (krb) s kuchyňou a nepriechodnou izbou

POSCHODIE: 3-izbový apartmán, vstupná chodba so šatníkom, 2x kúpeľňa (WC + sprchovací kút), obývačka spojená (krb) s kuchyňou a nepriechodnou izbou, drevené schody s východom na chodbu a 2x nepriechodnými izbami.

POSCHODIE: 3-izbový apartmán, vstupná chodba so šatníkom, 2x kúpeľňa (WC + sprchovací kút), obývačka spojená (krb) s kuchyňou a nepriechodnou izbou, drevené schody s východom na chodbu a 2x nepriechodnými izbami.
Chata prešla takmer kompletnou rekonštrukciou z 2/3-tín.
Zastavaná plocha: 225 m2
Pozemok: 1344 m2
IS: voda, elektina, kanalizácia

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Chata bola vybudovaná s cieľom poskytovať služby aktívneho cestovného ruchu. Majiteľ apartmánov má možnosť poskytovania krátkodobého ubytovania, čím vie svoju nehnuteľnosť investične zhodnotiť formou prenájmu rýchlejšie. Výška dosiahnutého výnosu závisí vyťaženosti apartmánu a výnos vie byť majiteľovi pomerne veľmi rýchlo. Bližšie informácie o investičnom zámere a dosahovaných výnosoch vám radi poskytneme osobne.

LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza v krásnej prírode Hrabova (Hrabovská dolina), v srdci Veľkej Fatry a na skok z Liptova, Malej Fatry, Vysokých a Nízkych Tatier. Výborná poloha chaty zaručuje, že si tu na svoje prídu tí čo túžia po oddychu v tichej prírode, ale aj tí čo túžia po adrenalíne a aktívnej dovolenke ako napr. najväčšia rozprávková piesková výstava, Ruské koleso (výška 30 m), elektrické detské autá, animačné programy, nafukovacie atrakcie pre deti, letné kino, koncerty...
V zime sú jednoznačne top atrakciou lyžiarske strediská, ktorých v okolí Hrabova máme niekoľko. Hneď pri Fatraparku je Malinô Brdo a autom dostupné sú aj Donovaly, Kubínska či Jasná. V okolí Hrabova nájdete aj bežkárske či skialpinistické trasy. Cez leto turisti zase oceňujú okolité kopce na turistiku - vo Veľkej Fatre, na Liptove, a samozrejme aj v Tatrách. Obzvlášť turistika na Liptove sa rok čo rok stáva populárnejšou.

FINANCOVANIE: Zabezpečujeme zdarma financovanie formou úveru a kompletný právny a popredajný servis vrátane prepisov energií.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón, Internet, Káblová TV
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty