Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 06. 2022
Agátová ulica, Hrubá Borša
Elegantný dom priamo na golfe
Cena dohodou

Elegantný dom priamo na golfe

Cena dohodou

možný odpočet DPH


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 131 m2
    Plocha pozemku: 770 m2
  • ID inzerátu: 4707642
Ponúkame na predaj kvalitný, luxusný rodinný dom priamo na golfovom ihrisko Green Resort Hrubá Borša. Dom je postavený v tichej, takmer zastavanej uzavretej lokalite rodinných domov v Green Residence. Je orientovaný na južnú stranu, čo mu zaručuje dostatočné presvetlenie a príjemnú atmosféru. Svetlá výška ľavého krídla spojenej obývačky s kuchyňou 3,50m, len zvýrazňuje jeho eleganciu.. Vstup na terasu s výhľadom priamo na golfové ihrisko, ktoré zároveň tvorí hranicu pozemku, je cez 3,20m vysoké hliníkové okná. Dom je postavený z kvalitných materiálov: tehla Porotherm, zateplenie EPS 200mm, hliníkové predsadené okná, železobetónový strop, teplovodné podlahové vykurovanie, optický kábel, príprava na krb- komín Schiedel............
Dispozícia: vstupná hala, 2x samostatná izba, spálňa, obývačka s kuchyňou, šatník, technická miestnosť, špajza, 2x kúpeľňa, 2x terasa
Nekupujete len dom s pozemkom. Kupujete aj skvelú lokalitu s veľmi príjemnou atmosférou a priateľskou komunitou. Dom sa predáva v štádiu holodom.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo