Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 09. 2022
Klincová, Bratislava II - Ružinov
4-izbový byt s terasou na rohu Bajkalskej a Záhradníckej ulice, Ružinov
498 377 €

4-izbový byt s terasou na rohu Bajkalskej a Záhradníckej ulice, Ružinov

498 377 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 4707928
Renomovaná stavebno-developerská spoločnosť YIT Slovakia ponúka na predaj nový 4 - izbový byt v novostavbe s terasou a pivničnou kobkou v cene v blízkosti centra, na rohu ulíc Bajkalská a Záhradnícka v Ružinove.

BYT:

Svetlý 4 - izbový byt sa nachádza v novostavbe bytového komplexu Rozeta v obľúbenej lokalite Ružinov.

Tento byt sa nachádza na 10. z 10. poschodí. Bytový dom má jeden samostatný vchod na čip, a dva výťahy. Byt pozostáva zo 4 obytných miestností (obývacia izba, spálňa a dve samostatné izby) a príslušenstva – 2x chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, 2x šatník, terasa a pivnica. K bytu prislúcha aj pivničná kobka umiestnená na druhom podzemnom podlaží bytového domu o veľkosti 7,04 m2. Celková úžitková plocha bytu bez plochy terasy a pivnice je 100,26 m2.

Byt má veľké plastové okná a balkónové dvere s predprípravou na vonkajšie hliníkové žalúzie. Orientácia bytu je na východ.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE BYTU:

Vstupná chodba (4,35 m2), kúpeľňa (7,49 m2), WC (2,36 m2), obývacia izba (19,63 m2), chodba (11,54 m2) kuchyňa (10,87 m2), spálňa (14,78 m2), izba (9,62 m2), izba (14,17 m2), šatník (4,04 m2), šatník (1,41 m2), terasa (6,61 m2).

Vybavenie bytu je v stave holobyt: bezpečnostné vstupné dvere Sherlock, hliníkové okná izolačným trojsklom, príprava na napojenie práčky, cementový poter bez podlahovej krytiny. V byte je predpríprava pre klimatizáciu (prieraz v stene na umiestnenie vonkajšej jednotky na balkóne). Predpríprava pre silnoprúdové a slaboprúdové rozvody, vykurovanie a vzduchotechniku. Omietky interiérové vápenno-cementové (vrátene kúpeľne a WC), biely náter. Bez obkladov v kúpeľni a WC.


LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:

Lokalita v centre Ružinova má výbornú dostupnosť dôležitých dopravných uzlov a disponuje výbornou občianskou vybavenosťou - v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, posilňovňa, pošta, nemocnica s poliklinikou. Veľké nákupné centrá do 5 km – Centrál, Eurovea, Aupark, Avion, rýchle napojenie na obchvat, blízko na letisko. V pešej dostupnosti sú je niekoľko zastávok MHD.
MESAČNÉ NÁKLADY:

Predpokladané mesačné náklady sú približne 180 EUR/1 osobu, každá ďalšia osoba približne + 30,- € mesačne + elektrina, TV a internet

VÝHODY BYTU:
• svetlý byt v novostavbe
• k okamžitému nasťahovaniu
• orientácia na severozápad
• dobrá občianska vybavenosť
• vysoká kvalita použitých stavebných materiálov
• pivničná kobka v cene

Možnosť zakúpenia parkovacieho státia v uzavretej garáži za cenu od 19.160,- €

Byt sa predáva nezariadený.

Cena zahŕňa právny servis spojený s prevodom bytu do osobného vlastníctva.

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme zabezpečiť. K dispozícii Vám je náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí hypotekárne možnosti a nájde to Vám najlepšie riešenie, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.
Nepremeškajte príležitosť a nájdite svoje vysnívané moderné bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na obchvat.
Všetky dostupné byty nájdete na www.yit.sk
© COPYRIGHT YIT Slovakia a.s. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom YIT Slovakia a.s.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Iné
  • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu