Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 06. 2022
Hybešova, Bratislava III - Rača
[A101] 3i apartmán v projekte bývanie Hybešova, len 5 minút od električky
177 900 €

[A101] 3i apartmán v projekte bývanie Hybešova, len 5 minút od električky

177 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 52,68 m2
 • Cena za m2: 3 376,99 €/m²
  ID inzerátu: 4708734
Tí, čo bývajú v Rači, vedia, že čo do kvality verejného priestoru a dynamiky rozvoja, Rača nespí na vavrínoch a predstavuje jeden projekt obnovy verejného priestranstva za druhým. Najmodernejší skatepark, renovácia električkovej trate, či rozsiahla rekonštrukcia a zväčšenie kapacity základnej školy na Plickovej ulici sem upriamilo pozornosť nejedného developera. Azda najväčším zo všetkých projektov je Rínok Rača, ktorý tvorí do rozmachu skôr nové sídlisko než len samostatný stavebný objekt. Ak však preferujete komornejšie bývanie, ktoré má nesporne svoje prednosti, tak solitérne projekty ako bývanie Hybešova, uprostred zástavby rodinných domov, bude pre Vás to práve.

Bytový dom:
Pôvodný objekt z roku 2008 je osadený na rozľahlom, kompletne oplotenom pozemku, s parkovaním vo forme vonkajších parkovacích státí za automatickou bránou. Stavba aktuálne prechádza radikálnou transformáciou, kde vo výsledku vznikne atraktívny polyfunkčný dom s celkom 5 bytmi a 5 apartmánmi, s nadštandardným technologickým prevedením. Práce sú už v plnom prúde a už dnes sú hotové dispozície bytov, oddelené novým múrmi, s predpokladaným termínom dokončenia v júni tohto roku. Aktuálne prebieha inštalácia jednotlivých inžinierskych rozvodov.

Tehlová stavba je vykurovaná úplne novou ústrednou kotolňou, pričom mediátorom tepla do jednotlivých bytov sú radiátory. Disponuje menším výťahom, priestrannými a peknými spoločnými priestormi a kvalitnou realizáciou štandardu bytov, ktoré Vám ponúkame v rámci projektu na odkúpenie.

Dispozícia apartmánu a štandard:
Tento 3-izbový apartmán s výmerou podlahovej plochy 52.68m2 na prvom zvýšenom nadzemnom podlaží (prízemie) je orientovaný podobne ako ostatné jednotky do dvoch svetových strán. Obývacia izba je napriek menšej výmere (17.75m2) ideálne spracovaná a vznikol tu aj priestor pre zriadenie kuchynského kútu. Zmestíte sem síce menšiu kuchyňu, táto časť má totižto výmeru 3.5m2, avšak tento apartmán je primárne určený pre štartujúci pár, ktorý bude mať v tejto šikovnej kuchyni k sebe blízko.

Tento apartmán ponúka okrem dennej časti celom dve spálne takmer identických rozmerov 14,8m2 a 12,4m2. Tá väčšia je navrhnutá ako rodičovská, pričom do tej menšej do doby prírastku môžete umiestniť šikovný home-office priestor. Poslednou z miestností je kúpeľňa spojená s toaletou, pričom sa do nej zmestil rohový sprchový kút, toaleta, umývadlo ale je tu aj miesto pre práčku.

Keď si to zhrnieme, kúpou tohto šikovného apartmánu so štedrou výmerou a dobre riešenou dispozíciou, s parkovacím miestom v cene, nemáte čo pokaziť. Naopak, môžete len získať bývanie v komornom objekte vo vyhľadávanej lokalite len 400 metrov od zastávky električky v malebnom prostredí pod Karpatskej Rače.

Samotný štandard bytu, v ktorom sa byt odovzdáva, ponúka nasledovné:
- kvalitné plávajúce podlahy, interiérové dvere, obklady a dlažby v kúpeľni a kompletnú sanitu,
- protipožiarne dvere, plastové okná s elektrickými exteriérovými žalúziami

Lokalita:
Táto novostavba s 10 jednotkami sa nachádza len 290m od zastávky Bukovinská s pravidelným, komfortným a rýchlym napojením do centra mesta formou autobusovej dopravy. My však odporúčame alternatívu električky zo vzdialenejšej zástavky Hybešová, len 400m od vchodu. Ide o ideálny spôsob prepravy pre mladý moderný pár, ktorý má flexibilnú pracovnú dobu kombinovanú s možnosťou home office.

Na víkendové výlety na bicykli sa môžete vydať aj vlakom, z neďalekej vlakovej stanice Rača. Mnohým však určite "postačia" vyhľadávané kopce Malých Karpát, do ktorých vedú viaceré turistické trasy, napr. cez Peknú cestu v Krasňanoch, alebo cez Potočnú ulicu smerom na Biely Kríž. Počas zimného obdobia, či upršaných dní, oceníte moderné fitness centrum len 2 zastávky električky od domu.

Po stránke infraštruktúry máte na výber viacero obchodov dostupných aj pešou chôdzou, ako sú potraviny Terno v OC Račan, kúsok ďalej sa nachádzajú potraviny Billa, prípadne aj miestne trhovisko. Na druhú stranu smerom k Peknej ceste je prevádzka Lidlu a potraviny Kraj. O kúsok ďalej sa nachádza obchodné stredisko s veľkými potravinami Kaufland a niekoľkými prevádzkami pobočiek najväčších reťazcov ako DM drogéria, Jysk, Takko, Deichmann a mnohých ďalších. Toto stredisko je po významovej stránke prakticky východnou hranicou tejto mestskej časti. Za ďalšími bodmi záujmu sa môžete vydať už len smerom do centra, pričom sa Vám otvorí celá škála nových možností pre aktívny či pasívny relax.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 1
 • Umiestnenie: Vyvýšené prízemie
 • Výťah: Áno
 • Plochy pivníc: 3.47 m²

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu