Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2022
Hybešova, Bratislava III - Rača
[B301] 2i byt v projekte Hybešová
159 900 €

[B301] 2i byt v projekte Hybešová

159 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 39,6 m2
 • Cena za m2: 4 037,88 €/m²
  ID inzerátu: 4708739
Tí, čo bývajú v Rači, vedia, že čo do kvality verejného priestoru a dynamiky rozvoja, Rača nespí na vavrínoch a predstavuje jeden projekt obnovy verejného priestranstva za druhým. Najmodernejší skatepark, renovácia električkovej trate, či rozsiahla rekonštrukcia a zväčšenie kapacity základnej školy na Plickovej ulici sem upriamilo pozornosť nejedného developera. Azda najväčším zo všetkých projektov je Rínok Rača, ktorý tvorí do rozmachu skôr nové sídlisko než len samostatný stavebný objekt. Ak však preferujete komornejšie bývanie, ktoré má nesporne svoje prednosti, tak solitérne projekty ako bývanie Hybešova, uprostred zástavby rodinných domov, bude pre Vás to práve.

Bytový dom:
Pôvodný objekt z roku 2008 je osadený na rozľahlom, kompletne oplotenom pozemku, s parkovaním vo forme vonkajších parkovacích státí za automatickou bránou. Stavba aktuálne prechádza radikálnou transformáciou, kde vo výsledku vznikne atraktívny polyfunkčný dom s celkom 5 bytmi a 5 apartmánmi, s nadštandardným technologickým prevedením. Práce sú už v plnom prúde a už dnes sú hotové dispozície bytov, oddelené novým múrmi, s predpokladaným termínom dokončenia v októbri tohto roku. Aktuálne prebieha inštalácia jednotlivých inžinierskych rozvodov.

Tehlová stavba je vykurovaná úplne novou ústrednou kotolňou, pričom mediátorom tepla do jednotlivých bytov sú radiátory. Disponuje menším výťahom, priestrannými a peknými spoločnými priestormi a kvalitnou realizáciou štandardu bytov, ktoré Vám ponúkame v rámci projektu na odkúpenie.

Dispozícia bytu a štandard:
Najvyššie poschodie tohto domu je tvorené 4 bytmi a je prístupné aj pomocou menšieho výťahu pre dve osoby. Tento zo štvorice bytov, orientovaný na východnú stranu, je druhým cenovo najdostupnejším bytom v tomto projekte. Napriek menšej výmere 39,6m2 však byt trpí neduhom, že v spálni nie je okno. Mnohým to pri atraktívnej nadobúdacej cene a fakte, že v cene bytu je aj pivnica, nebude prekážať. Vstup do bytu je tvorený širokou predsieňou s miestom pre umiestnenie vstavanej šatníkovej skrine. Predsieň následne prechádza zástenou do kuchynskej časti, ktorá je určená pre jednoduchú líniovú kuchyňu, pričom menšou zástenou prechádza do obývacej časti.

Dispozícia bytu má charakter písmena U, pričom z obývačky o výmere 11m2 sa prechádza do spomínanej spálne, ktorá spolu so šatníkom tvorí prechod do kúpeľne spojenej s toaletou. Ide o jednu z väčších kúpeľni v rámci projektu a preto sa sem zmestila vaňa ale aj práčovňa v podobe práčky s rebríkovým radiátorom na sušenie bielizne. Realizáciou dispozície ide o atypický byt, ktorý však spĺňa všetky požiadavky pre komfortné a kvalitné bývanie, aj keď zabalené v zaujímavom obale.

Samotný štandard bytu, v ktorom sa byt odovzdáva, ponúka nasledovné:
- kvalitné plávajúce podlahy, interiérové dvere, obklady a dlažby v kúpeľni a kompletnú sanitu,
- protipožiarne dvere, plastové okná s elektrickými exteriérovými žalúziami

Pri tomto pomere ceny a rozlohy bytu získate byt v komornom dome s parkovaním a pivnicou, dokončený do štandardu s exteriérovými žalúziami a to všetko v krásnom prostredí Rače pod Malými Karpatami v bezprostrednej dostupnosti do centra mesta a na nultý obchvat.

Lokalita:
Táto novostavba s 10 jednotkami sa nachádza len 290m od zastávky Bukovinská s pravidelným, komfortným a rýchlym napojením do centra mesta formou autobusovej dopravy. My však odporúčame alternatívu električky zo vzdialenejšej zástavky Hybešová, len 400m od vchodu. Ide o ideálny spôsob prepravy pre mladý moderný pár, ktorý má flexibilnú pracovnú dobu kombinovanú s možnosťou home office.

Na víkendové výlety na bicykli sa môžete vydať aj vlakom, z neďalekej vlakovej stanice Rača. Mnohým však určite "postačia" vyhľadávané kopce Malých Karpát, do ktorých vedú viaceré turistické trasy, napr. cez Peknú cestu v Krasňanoch, alebo cez Potočnú ulicu smerom na Biely Kríž. Počas zimného obdobia, či upršaných dní, oceníte moderné fitness centrum len 2 zastávky električky od domu.

Po stránke infraštruktúry máte na výber viacero obchodov dostupných aj pešou chôdzou, ako sú potraviny Terno v OC Račan, kúsok ďalej sa nachádzajú potraviny Billa, prípadne aj miestne trhovisko. Na druhú stranu smerom k Peknej ceste je prevádzka Lidlu a potraviny Kraj. O kúsok ďalej sa nachádza obchodné stredisko s veľkými potravinami Kaufland a niekoľkými prevádzkami pobočiek najväčších reťazcov ako DM drogéria, Jysk, Takko, Deichmann a mnohých ďalších. Toto stredisko je po významovej stránke prakticky východnou hranicou tejto mestskej časti. Za ďalšími bodmi záujmu sa môžete vydať už len smerom do centra, pričom sa Vám otvorí celá škála nových možností pre aktívny či pasívny relax.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 3
 • Výťah: Áno
 • Plochy pivníc: 2.09 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu