Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 09. 2022
Hybešova, Bratislava III - Rača
[B201] 3i byt v projekte bývanie Hybešova (Rača), len 300m od električky
265 900 €

[B201] 3i byt v projekte bývanie Hybešova (Rača), len 300m od električky

265 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 70,95 m2
 • Cena za m2: 3 747,71 €/m²
  ID inzerátu: 4708740
Tí, čo bývajú v Rači, vedia, že čo do kvality verejného priestoru a dynamiky rozvoja, Rača nespí na vavrínoch a predstavuje jeden projekt obnovy verejného priestranstva za druhým. Najmodernejší skatepark, renovácia električkovej trate, či rozsiahla rekonštrukcia a zväčšenie kapacity základnej školy na Plickovej ulici sem upriamilo pozornosť nejedného developera. Azda najväčším zo všetkých projektov je Rínok Rača, ktorý tvorí do rozmachu skôr nové sídlisko než len samostatný stavebný objekt. Ak však preferujete komornejšie bývanie, ktoré má nesporne svoje prednosti, tak solitérne projekty ako bývanie Hybešova, uprostred zástavby rodinných domov, bude pre Vás to práve.

Bytový dom:
Pôvodný objekt z roku 2008 je osadený na rozľahlom, kompletne oplotenom pozemku, s parkovaním vo forme vonkajších parkovacích státí za automatickou bránou. Možnosť kúpy parkovacieho státia za 7.900,- Eur. Stavba aktuálne prechádza radikálnou transformáciou, kde vo výsledku vznikne atraktívny polyfunkčný dom s celkom 5 bytmi a 5 apartmánmi, s nadštandardným technologickým prevedením. Práce sú už v plnom prúde a už dnes sú hotové dispozície bytov, oddelené novým múrmi, s predpokladaným termínom dokončenia v júni tohto roku. Aktuálne prebieha inštalácia jednotlivých inžinierskych rozvodov.

Tehlová stavba je vykurovaná úplne novou ústrednou kotolňou, pričom mediátorom tepla do jednotlivých bytov sú radiátory. Disponuje menším výťahom, priestrannými a peknými spoločnými priestormi a kvalitnou realizáciou štandardu bytov, ktoré Vám ponúkame v rámci projektu na odkúpenie.

Dispozícia bytu a štandard:
Tento 3-izbový byt s výmerou podlahovej plochy 70.95m2 na druhom nadzemnom podlaží (1. poschodí) je orientovaný do dvoch svetových strán. Vynikajúco riešená dispozícia ponúka aj benefit akým je loggia o výmere 4m2, prístupná z obývacej časti spojenej s kuchyňou, ktorá okrem iného dosahuje slušnú výmeru 30m2 pravidelného obdĺžnikového tvaru. Ak sa pri návrhu kuchynskej linky vášho budúceho bývania inšpirujete naším pôdorysom, tak popri modernom kuchynskom ostrovčeku budete mať dostatok miesta aj pre klasické jedálenské sedenie, ktoré bude plynulo prechádzať do otvorenej obývacej časti. Rodinné návštevy vďaka tomuto usporiadaniu dostanú úplne nový rozmer. Len si to predstavte.

Širšia vstupná predsieň ponúka miesto na umiestnenie vstavenej skrine, ktorá pojme väčšinu osobných vecí, ak ste však za štýlovejšie riešenie, tak vďaka samostatnému šatníku v spálni (s výmerou 4.3m2) nemusíte riešiť kompromis s úložným priestorom. Architekt ho navrhol na úkor menšej kúpeľne, ktorá je spojená s toaletou a ponúka komfort v podobe vane s dostatkom priestoru aj na práčku so sušičkou. Obe spálne sú takmer identického rozmeru, tá pri vstupe pravidelnejšieho tvaru je na rozdiel od ostatku interiéru orientovaná na juh. Spálňa s prístupom do šatníka spolu s dennou časťou sú orientované na východ. Dispozíciu bytu uzatvára murovaná pivnica s výmerou 3.4m2, ktorá sa kupuje s bytom ako jeho príslušenstvo.

Samotný štandard bytu, v ktorom sa byt odovzdáva, ponúka nasledovné:
- kvalitné plávajúce podlahy, interiérové dvere, obklady a dlažby v kúpeľni a kompletnú sanitu,
- protipožiarne dvere, plastové okná s elektrickými exteriérovými žalúziami a prípravou na klimatizáciu

Pri zaujímavom pomere ceny a rozlohy bytu získate moderný byt v komornom dome s parkovaním a pivnicou, v krásnom prostredí Rače pod Malými Karpatami v bezprostrednej dostupnosti do centra mesta a na nultý obchvat.

Lokalita:
Táto novostavba s 10 jednotkami sa nachádza len 290m od zastávky Bukovinská s pravidelným, komfortným a rýchlym napojením do centra mesta formou autobusovej dopravy. My však odporúčame alternatívu električky zo vzdialenejšej zástavky Hybešová, len 400m od vchodu. Ide o ideálny spôsob prepravy pre mladý moderný pár, ktorý má flexibilnú pracovnú dobu kombinovanú s možnosťou home office.

Na víkendové výlety na bicykli sa môžete vydať aj vlakom, z neďalekej vlakovej stanice Rača. Mnohým však určite "postačia" vyhľadávané kopce Malých Karpát, do ktorých vedú viaceré turistické trasy, napr. cez Peknú cestu v Krasňanoch, alebo cez Potočnú ulicu smerom na Biely Kríž. Počas zimného obdobia, či upršaných dní, oceníte moderné fitness centrum len 2 zastávky električky od domu.

Po stránke infraštruktúry máte na výber viacero obchodov dostupných aj pešou chôdzou, ako sú potraviny Terno v OC Račan, kúsok ďalej sa nachádzajú potraviny Billa, prípadne aj miestne trhovisko. Na druhú stranu smerom k Peknej ceste je prevádzka Lidlu a potraviny Kraj. O kúsok ďalej sa nachádza obchodné stredisko s veľkými potravinami Kaufland a niekoľkými prevádzkami pobočiek najväčších reťazcov ako DM drogéria, Jysk, Takko, Deichmann a mnohých ďalších. Toto stredisko je po významovej stránke prakticky východnou hranicou tejto mestskej časti. Za ďalšími bodmi záujmu sa môžete vydať už len smerom do centra, pričom sa Vám otvorí celá škála nových možností pre aktívny či pasívny relax.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 2
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1
 • Plochy pivníc: 3.85 m²

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu