Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 11. 2022
Mýto pod Ďumbierom
Predaj Apartmánové byty MÝTO APARTMENTS
189 000 €

Predaj Apartmánové byty MÝTO APARTMENTS

189 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 64,36 m2
 • Cena za m2: 2 936,61 €/m²
  ID inzerátu: 4709861
P50020-113ZV

https://www.mytoapartments.sk/

Apartmánové byty MÝTO APARTMENTS

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový apartmán v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v obci Mýto pod Ďumbierom, ktorá sa nachádza na južnom svahu Chopku, v okrese Brezno.

Skladá sa z predsiene, kúpeľne s toaletou, spoločenskej miestnosti s kuchynským kútom a dvoch spální. Celková podlahová plocha apartmánu je 64,36 m2, z toho úžitková plocha apartmánu je 56,48 m2 a plocha vonkajšieho schodiska je 7,88 m2. Cena 189.000 € s DPH

Ceny sú konečné a obsahajú kompletne zariadený apartmán vrátane pozemku, jedného parkovacieho státia ku každému apartmánu a všetkých poplatkov.

V Mýte pod Ďumbierom a jeho blízkom okolí sa nachádza množstvo lyžiarských stredísk s dobrou vybavenosťou a vynikajúcimi lyžiarskými podmienkami.

Lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom, vzdialené 500 metrov od projektu MýtoApartments vybavené aj umelým zasnežovaním, 4-sedačkou a detským vlekom je vhodné pre širokú klientelu lyžiarov, rovnako ako aj neďaleké strediská Tále alebo Čertovica.

V blízkosti sa nachádza jaskyňa Mŕtvych netopierov a Bystrianska jaskyňa – naša najväčšia kvaplová jaskyňa, v ktorej je zriadené sanatórium na liečenie chorôb dýchacích ciest.

Na Táloch, vzdialených do 10 minút jazdy autom sa nachádza golfový rezort Tále s 18-jamkovým majstrovským golfovým ihriskom a prírodné kúpalisko Tále prístupné zdarma.V neďalekom Krpáčove je vodná nádrž Krpáčovo, s požičovňou lodiek a cyklotrasami v okolí.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu