Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 06. 2022
Grösslingova, Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I 4-izbový byt s balkónom, Staré Mesto
680 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I 4-izbový byt s balkónom, Staré Mesto

680 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 169 m2
 • Cena za m2: 4 023,67 €/m²
  ID inzerátu: 4710380
V prestížnej lokalite historického centra Bratislavy na Grösslingovej ulici ponúkame na predaj tento 4-izbový byt s balkónom situovaný na 4. poschodí budovy s výťahom.

Dispozičné riešenie bytu tvorí priestranná vstupná chodba so šatníkom, kuchyňa s kuchynskou linkou, špajzou a balkónom, priechodná obývacia so vstupom do dvoch samostatných spální, hlavná spálňa s kúpeľnou so sprchovým kútom a vaňou a ďalšia kúpeľňa.

Štandard obsiahnutý v cene nehnuteľnosti zahŕňa drevené parkety, drevené okná a kuchynská linka so základnými spotrebičmi.

Lokalita Starého Mesta v blízkosti nábrežia Dunaja, Hviezdoslavovho námestia a historickej budovy Slovenského národného divadla. Občianska vybavenosť na dosah ruky, ako aj rýchle napojenie na všetky spoje MHD či na hlavné cestné ťahy.

K bytu prislúcha pivnica. Parkovanie vo dvore alebo v garáži za príplatok 150 EUR mesačne.

Interiér 167 m2, balkón 2 m2

ID 42060
https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/42060-grosslingova
--

This 3-bedroom apartment for sale with a balcony is situated on the 4th floor of a building with an elevator located in the historic center of Bratislava on Grösslingova Street.

The layout of the apartment consists of a spacious entrance hall with a wardrobe, a kitchen with a pantry and balcony, a walk-through living room with access to two separate bedrooms, a master bedroom with a bathroom with a shower and bath, and an additional bathroom.

Facilities included in the price consist of wooden floors, wooden windows, and a kitchen with basic appliances.

This part of Old Town near the Danube embankment, Hviezdoslav Square, and the historic building of the Slovak National Theater offers urban amenities at your fingertips, as well as quick connections to all public transport connections or major roads.

The apartment comes with a cellar storage unit. Parking in the courtyard or in the garage for an extra fee of EUR 150 per month.

Interior 167 m2, balcony 2 m2

ID 42060
https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/42060-grosslingova

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (145)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty