Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2022
Vysoká, Bratislava I - Staré Mesto
SKOLAUDOVANÉ. 3-izbový apartmán (312) v absolútnom centre Bratislavy
292 808 €

SKOLAUDOVANÉ. 3-izbový apartmán (312) v absolútnom centre Bratislavy

292 808 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 58,92 m2
 • Cena za m2: 4 969,59 €/m²
  ID inzerátu: 4713395
Ponúkame na predaj 3-izbový apartmán s príjemnou atmosférou, ktorý sa nachádza na nároží ulíc Vysoká a Nám. 1. mája, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca. Apartmán je orientovaný do tichého vnútrobloku.

Apartmán s výmerou 58,92 m2 sa nachádza na 3.NP (z celkových 6.NP) a predáva sa v štandardnom vyhotovení. Štandard okrem iného zahŕňa:
- protipožiarne vstupné vchodové dvere
- interiérové dvere a zárubne
- vlastný kotol na prípravu TÚV
- obklad, dlažba, závesné WC, keramické umývadlo a vaňa zn. Villeroy Boch
- batérie zn. Hansgrohe
- laminátová podlaha
- soklové a prechodové lišty
- predpríprava na klimatizáciu

PARKOVANIE

Možnosť zakúpiť si parkovacie státie v podzemnej garáži v suteréne objektu. Parkovacie státie nie je zahrnuté v cene.

O PROJEKTE BLoKK

Po rekonštrukcii pôvodnej administratívnej budovy na nároží ulíc Vysoká a Námestie 1. mája, ktorá svoju súčasnú podobu získala v roku 1992, vzniklo 37 unikátnych apartmánov. Výmera apartmánov sa pohybuje od 25 m2 do 126 m2. Niektoré apartmány disponujú vlastnou terasou alebo balkónom.

Na prízemí objektu vznikol atraktívny spoločný vnútroblok so zeleňou a oddychovou zónou. Súčasne tu vznikol priestor aj pre niekoľko menších prevádzok, ktoré vhodne doplnia funkciu bývania. Rekonštrukcia objektu je už ukončená, projekt je právoplatne skolaudovaný. V objekte sú k dispozícii na predaj ešte ďalšie dva trojizbové apartmány

LOKALITA

BLoKK sa nachádza v absolútnom centre mesta, na nároží ulíc Vysoká a Nám. 1. mája. V bezprostrednom okolí sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarne, školy, banky či lekárne. V pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum mesta s nákupnou triedou, pešou zónou a množstvom kostolov, historických pamiatok a kultúrnych stánkov. Projekt priamo cez ulicu susedí s Prezidentským palácom, súčasťou ktorého je aj verejne prístupná rozsiahla záhrada v parkovej úprave. Objekt má tiež výborné dopravné spojenie. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka MHD, hlavná železničná stanica je dostupná do piatich minút autom alebo MHD.

DEVELOPER, KTORÉHO POZNÁTE

Investičná skupina PROXENTA je skúsený developer, ktorý je mimoriadne aktívny práve v bratislavskom Starom Meste. Na Námestí 1. Mája v súčasnosti realizuje výstavbu rezidenčného projektu Kesselbauer, ako aj výstavbu komornejšieho rezidenčného projektu Vila Biela na ulici Banskobystrická. Ďalší rezidenčný projekt v tejto lokalite, Weinhauer na Jozefskej ulici, je už skolaudovaný a odovzdaný do užívania. Rovnako úspešný je aj projekt Proxenta Residence na Mýtnej ulici, skolaudovaný v roku 2020, kde sa okrem 64 bytov nachádza aj sídlo Proxenty. Aktuálne Proxenta pripravuje výstavbu projektu Stockerka v Devínskej Novej Vsi a rezidenčný projekt veľkého rozsahu v Banskej Bystrici.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu