Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 07. 2022
Vysoká, Bratislava I - Staré Mesto
Nadštandardný 5-izbový apartmán (č.612) na ulici Vysoká, v absolútnom centre mesta
Cena dohodou

Nadštandardný 5-izbový apartmán (č.612) na ulici Vysoká, v absolútnom centre mesta

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 5 a viac izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 126,83 m2
  • ID inzerátu: 4713396
Ponúkame na predaj 5-izbový apartmán v projekte BLoKK, ktorý sa nachádza na nároží ulíc Vysoká a Nám. 1. mája, v tesnej blízkosti Prezidentského paláca.

Apartmán s rozlohou 126,83 metrov štvorcových zaberá viac ako polovicu najvyššieho poschodia budovy. Okrem štyroch spální a kuchyne spojenej s obývačkou sa tu nachádza kúpeľňa, dve samostatné toalety a aj dostatok úložných priestorov. Apartmán obklopuje terasa s rozlohou takmer 30 metrov štvorcových. Práve ničím netienený panoramatický výhľad na bratislavský downtown, strechy Starého mesta či Palisády so siluetou Bratislavského hradu patrí k najväčším benefitom bývania v tomto výnimočnom apartmáne. Apartmán sa predáva v stave holobytu.

PARKOVANIE
Možnosť zakúpiť si parkovacie státie v podzemnej garáži v suteréne objektu. Parkovacie státie nie je zahrnuté v cene.

O PROJEKTE BLoKK
Po rekonštrukcii pôvodnej kancelárskej budovy na nároží ulíc Vysoká a Námestie 1. mája, ktorá svoju súčasnú podobu získala v roku 1992, vzniklo 37 unikátnych apartmánov určených na predaj. Hrubá plocha apartmánov sa pohybuje od 25 m2 do 126 m2. Niektoré apartmány disponujú vlastnou terasou, prípadne lodžiou. Na prízemí objektu vznikol atraktívny spoločný vnútroblok so zeleňou a oddychovou zónou. Súčasne tu vznikol priestor aj pre niekoľko menších prevádzok, ktoré vhodne doplnia funkciu bývania. V ponuke aj ďalšie apartmány v tomto objekte.

LOKALITA
BLoKK sa nachádza v absolútnom centre mesta, na nároží ulíc Vysoká a Nám. 1. mája. V bezprostrednom okolí sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarne, školy, banky či lekárne. V pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum mesta s nákupnou triedou, pešou zónou a množstvom kostolov, historických pamiatok a kultúrnych stánkov. Projekt priamo cez ulicu susedí s Prezidentským palácom, súčasťou ktorého je aj verejne prístupná rozsiahla záhrada v parkovej úprave. Objekt má tiež výborné dopravné spojenie. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka MHD, hlavná železničná stanica je dostupná do piatich minút autom alebo MHD.

DEVELOPER, KTORÉHO POZNÁTE
Investičná skupina PROXENTA je skúsený developer, ktorý je mimoriadne aktívny práve v bratislavskom Starom Meste. Na Námestí 1. Mája v súčasnosti realizuje výstavbu rezidenčného projektu Kesselbauer, na ktorú bude nadväzovať výstavba projektu Vila Biela. Ďalší rezidenčný projekt v tejto lokalite, Weinhauer na Jozefskej ulici, je už skolaudovaný a odovzdaný do užívania. Rovnako úspešný je aj projekt Proxenta Residence na Mýtnej ulici, skolaudovaný na konci roka 2020, kde sa okrem 64 bytov nachádza aj sídlo Proxenty. Ďalších takmer tristo bytov odovzdáva do užívania v čerstvo skolaudovanom projekte Tabáň v centre Nitry, ktorý je súčasne najväčšou novostavbou mesta za posledných sto rokov.

CENA: na vyžiadanie

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 5

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu