Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 03. 2023
Hanzlikovská, Trenčín
3-izb. byt v novostavbe v meste Trenčín (A8) FOTOVOLTIKA - GRESOVÉ DLAŽBY - KLIMATIZÁCIA
323 978 €

3-izb. byt v novostavbe v meste Trenčín (A8) FOTOVOLTIKA - GRESOVÉ DLAŽBY - KLIMATIZÁCIA

323 978 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 102,85 m2
 • Cena za m2: 3 150 €/m²
  ID inzerátu: 4714330
BÝVANIE RUŽIČKY je súčasťou nového rezidenčného projektu v Trenčíne. Byt A8 je situovaný v bytovom dome s moderným architektonickým dizajnom s výškou troch podlaží, v bytovom dome je 8 bytov – 4 dvojizbové a 4 trojizbové. Ku každému bytu prislúcha pivničná kobka a spoločný priestor na bicykle, kočíky. Dominantným riešením sú priestranné lodžie a terasy a vysokou pridanou hodnotou je detské ihrisko, exteriérové fitness workout pre dospelých a parčík zo vzrastlej zelene. Ku každému bytu prislúcha 1 parkovacie miesto na vnútro-blokovom parkovisku, ktoré je súčasťou kúpnej ceny. Možnosť dokúpiť druhé parkovacie miesto za cenu 15.000,- eur. Prímestské pokojné bývanie s dôrazom na zeleň a súkromie vytvorením vnútorných a vonkajších funkčných zón. Do centra mesta 10 min.
Byt je situovaný na 3.NP s úžitkovou plochou 102,85 m2 (obytná plocha bytu 82,57 m2 + terasa 15,79 m2 + balkón 4,49 m2).
Byt A8: 3-izb.:
Predsieň: 8,87 m2
Hygiena: 4,09
WC: 2,25 m2
Obývacia izba + kuchyňa: 38,41 m2
Spálňa: 13,31 m2
Detská izba: 12,02
Šatník: 3,62 m2
Terasa: 15,79 m2
Balkón: 4,49 m2

Stavebno-technická finalizácia stavby: 02/2024
Kolaudácia stavby: 08/2024

Cena Bytu A8: 323.978,- eur vrátane DPH. Kúpna cena je splatná v 4 splátkach.

Viac na bytytrencin.sk

Vybavenie bytu v prevedení holobyt:
Vnútorná omietka: hladká vápenno-cementová omietka (nanášaná striekaním)
Vodoinštalácia: vnútorné polypropylénové rozvody vodovodu, vodomer s bytovým uzáverom
Kanalizácia: vnútorné PVC rozvody kanalizácie
Elektroinštalácia: medené vodiče zapracované v murive, rozvodná skriňa s poistkami, zatrubkovanie v každej obytnej miestnosti, rozvody na alarm, rozvody domového vrátnika vrátane komunikačných jednotiek (navrhovaná zn. Hikvision), príprava na klimatizáciu, optická prípojka v každom byte od spol. Slovak Telekom, v kuchyni bude inštalovaný a pripravený 3-fázový prívod pre pripojenie elektrickej rúry a varnej dosky
Vykurovanie a TÚV: bytový dom bude mať vlastnú kotolňu v technickej miestnosti na prízemí (teplovodný, dvoj-rúrkový systém s núteným obehom vykurovacieho média, zdroj tepla plynová kondenzačná teplovodná jednotka), v každom byte sa bude nachádzať teplovodné podlahové vykurovanie s centrálnou bytovou reguláciou, finálny podklad podlahy bude tvorený z nivelačného betónového poteru
Vstupné dvere: oceľová bezpečnostná zárubňa zaliata betónom a kotvená do betónovej dosky, bezpečnostné oceľové dvere v bezpečnostnej triede 3, akusticky izolované do 42dB
Okná a balkónové dvere: plastové alt. kompozitné okná a dvere s izolačným trojsklom (navrhovaná zn. Rehau), bezpečnostné kovanie, izolácia hluku z exteriéru až do 47dB, energeticky pasívny štandard okien, elektricky ovládané pod-omietkové exteriérové hliníkové žalúzie v celom byte
Balkóny a terasy: na balkónoch a terasách 2.NP a 3.NP mrazuvzdorná, protišmyková gresová dlažba, na balkónoch nerezové zábradlie doplnené bezpečnostným sklom/alt. drevo, na terasách na 1.NP mrazuvzdorná, protišmyková betónová zámková dlažba/alt. gresová dlažba a tieniaca technika v podobe tzv. markíz bez nosných prvkov.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne podľa jeho možností a požiadaviek. V prípade financovania kúpy bytu prostredníctvom HÚ, je zabezpečená Hypotekárna banka.

Pre viac informácií kontaktujte: REAL-TIP, s.r.o.
Balkánska 102, Bratislava
Mgr. Mária Piťová, konateľ
Tel. číslo: +421 (0)910 932 124

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty