Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2022
Matúšova, Bratislava I - Staré Mesto
Matúšova - trojpodlažná vila s panoramatickým výhľadom a samostatnou garážou na výbornej adrese
795 000 €

Matúšova - trojpodlažná vila s panoramatickým výhľadom a samostatnou garážou na výbornej adrese

795 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 252 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 464 m2
 • Cena za m2: 3 154,76 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4714642
Výnimočná rezidenčná lokalita, množstvo zelene, rodinné domy v susedstve a nekonečné súkromie na správnej adrese. Pokojnú a vyhľadávanú časť Starého mesta s vynikajúcim dopravným napojením na centrum či diaľničný obchvat asi predstavovať netreba. Trojpodlažná vila neskrývane a sebavedomo prezentuje hlavné mesto ako zdroj panoramatických výhľadov. Budí v človeku dojem, že mesto nie je len symbolom zhonu a dochádzania do práce, ale aj odpočinku a pohody. Na pozemku 464 m2 s orientáciou na JZ a SV poskytuje dostatok slnka aj intimity. Zároveň, elegantne a nenápadne necháva svoje prednosti schované pred pohľadmi z ulice. Vytvára tým útulnú mikroklímu a pohodlie vhodné pre rodinný aj mládežnícky život. Navyše, kompletná infraštruktúra bude slúžiť vášmu pohodliu. V bezprostrednom okolí majú zastúpenie všetky služby občianskej vybavenosti, vrátane verejnej dopravy, reštaurácií, potravín či pošty. A obľúbený Horský park je vítaný bonus. Predsa úprimne, kto by nechcel takto bývať?

Štedrá výmera, vlastná záhrada, parkovanie v garáži a v neposlednom rade adresa eskalujú toto bývanie do kategórie výbornej dlhodobej investície a uchovávateľa hodnoty. Výhľad je samostatnou témou. Je typicky mestský smerujúci na Kolibu, Kamzík, Kramáre a nečakane úžasne tichý. Pôvodný 4- izbový rodinný dom s veľkorysou úžitkovou plochou 252 m2 sa rozprestiera na troch podlažiach. Na 1PP sa nachádza veľký pivničný priestor pripravený na kompletnú rekonštrukciu. Novému majiteľovi ponúkne rôzne možnosti využitia, ako vínna pivnica, spoločenský priestor, prípadne privátne wellness či fitness. Denná časť na prízemí Vám poskytne veľký slnečný presvetlený obývací priestor 33 m2. Na tomto podlaží sa okrem predsiene a vstupnej chodby nachádza aj samostatná kuchyňa doplnená o špajzu a priestranná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Nočnú časť tvorí vstupná predsieň a tri samostatné priestranné izby s ďalšou toaletou a kúpeľňou so sprchový kútom vyúsťujúce na menšiu bočnú terasu s výhľadom.

Nehnuteľnosť osadená do svahu so samostatnými obvodovými múrmi je konštruovaná z tehly a bola kolaudovaná v roku 1963. Je plne obývateľná, pripravená na kompletnú rekonštrukciu, ponúkajúca široké možnosti dispozičných zmien a doladenia podľa predstáv nového majiteľa. Je vykurovaná plynovým kotlom s radiátormi. Vo vybavení nechýba samostatne stojaca garáž na úrovni ulice, pripojenie na všetky inžinierske siete, drevené bukové parkety, drevené okná, keramická dlažba, pripojenie na TV a optický internet. Mesačné náklady sú vrátane energií na úrovni 170 EUR. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj lukratívnu adresu. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre domu aj záhrady. Lokalita je už aj tak dosť vychytená a tichá. Cena nehnuteľnosti je 795.000 EUR. V cene sú zahrnuté všetky služby EDREY Real Estate vrátane právneho servisu a hypotekárneho poradenstva. V prípade záujmu zašleme pôdorys a ďalšie informácie. Reprezentatívnym bývaním sa radi pochválite a o dobré veci sa predsa treba podeliť. Vidíme sa na Matúšovej.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty