Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 05. 2022
Chalupkova, Bratislava I - Staré Mesto
Bosen Group | Obchodné priestory, Chalúpkova, Staré mesto, 182 m2
2 000 €/mes.

Bosen Group | Obchodné priestory, Chalúpkova, Staré mesto, 182 m2

2 000 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Objekt pre obchod
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 150 m2
 • Cena za m2: 13,33 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4717157
Bosen Group Vám ponúka na prenájom výborne situovaný obchodný priestor v Bratislave, časť Staré mesto na ulici Chalúpkova s rozlohou 182 m2.DISPOZÍCIA: Priestory doposiaľ slúžili ako výrobňa a predajňa pekárne, ale dispozíciu je možné upraviť podľa potrieb klienta. Je možné priestor aj rozdeliť na menšie priestory (57 m2, 70 m2, a 55m2). Vchod je aj z prednej strany budovy (do predajne) aj zo zadnej strany budovy (zásobovanie do prevádzky).PARKOVANIE: Za budovou sa nachádza parkovisko, ktoré môžu zákazníci využívať 1hod. zadarmo. Taktiež je tu možnosť zakúpenia parkovacej karty 100 eur/ mes.LOKALITA: Strategická poloha obchodných priestorov ponúka jeho všestranné využitie (obchod, výroba alebo sklad). Vďaka umiestnenie v širšom centre a výbornému napojeniu na diaľničný obchvat, ako aj rýchlostnú cestu D4, R7, je odtiaľto zabezpečená rýchla dostupnosť do všetkých častí Bratislavy.CENA: 2000 eur + DPH + energie

Voľný ihneď
Realitný maklér: JUDr. Veronika PfundtnerováPre podrobnejšie informácie ma neváhajte kontaktovať.Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty