Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Gorkého, Bratislava I - Staré Mesto
NA PREDAJ EXKLUZÍVNY VEĽKO-METRÁŽNY BYT V CENTRE STARÉHO MESTA
1 290 000 €

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY VEĽKO-METRÁŽNY BYT V CENTRE STARÉHO MESTA

1 290 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 209 m2
 • Cena za m2: 6 172,25 €/m²
  ID inzerátu: 4718753
POPIS
Na predaj exkluzívny veľko-metrážny byt v úplnom centre Starého Mesta na 5. poschodí zo 6-tich na Gorkého ulici s výťahom (bezpečnostný režim ochrany). Byt má 4 izby, 3 kúpeľne, 3 toalety, 2 šatníky, plynový krb s vlastným komínom pre atmosféru ale aj výhrev. Byt má celkovú výmeru 209 m2 a pozostáva s nasledovných miestností:
- vstupná hala 11.91 m2
- šatník hostia 3.57 m2
- sklad 4.41 m2
- chodba 9.21 m2
- toaleta hostia 1.98 m2
- toaleta, kúpeľňa, technická miestnosť 9.18 m2
- jedáleň, obývačka 57.47 m2
- knižnica 17.04 m2
- kuchyňa 22.46 m2
- spálňa 11.80 m2
- kúpeľňa spálňa 9.46 m2
- šatník 13.18 m2
- pracovňa 11.40 m2
- hosťovská izba 19.84 m2
- toaleta, kúpeľňa hostia 3.60 m2
Byt prešiel komplexnou rekonštrukciou v roku 2015 - rozvody plynu, elektriny, vody, podlahy, steny, okná, klimatizácia, zabezpečovacie zariadenia. V byte je nainštalovaná aplikácia LOXONE cez ktorú môžte ovládať všetky potrebné potreby ako je svetlo, hudba, kúrenie a je prepojená cez wifi na mobil alebo tablet.
V kuchyni je zabudovaný filter na kvalitu vody cez osmózu, chladnička na víno, všetky zabudované spotrebiče sú značky SIEMENS - (chladnička, umývačka, mikrovlná rúra, trúba, mraznička ako aj indukčná teplovarná doska). V technickej miestnosti sa nachádza práčka, sušička. Na oknách sa nachádzajú hliníkové žalúzie interné a vonkajšie drevené žalúzie. Bytový dom z roku 1935 prešiel postupne rôznymi rekonštrukciami a tá posledná bola taktiež kompletná vrátane strechy, rozvodov ako aj vstupnej chodby a výťahu. K bytu prináleží veľká pivnica na -1. poschodí. Náklady na bývanie sú pri 2 osobách okolo 170 EUR/mesačne voči správcovskej spoločnosti, 40 EUR/mesačne je plyn a 53 EUR/mesačne je elektrina. V okolí je možné rezidenčné parkovanie prípadne prenájom v parkovacích domoch OPERA alebo Carlton. Byt je bez tiarch a je kúpou voľný.

OKOLIE
Bytový dom sa nachádza v úplnom historickom centre mesta neďaleko Slovenského národného divadla, Slovenskej národnej galérie a neďaleko mnohých vynikajúcich reštaurácií, kaviarní a barov. V dosahu na pešo sa nachádzajú aj starobylé pamiatky mesta, kostoly, parky ale aj promenáda na brehu rieky Dunaj. K občianskej vybavenosti na okolí patria potraviny BILLA, YEME ale aj obchodný dom PRIOR s rôznymi službami ale aj potravinami TESCO. Zastávky MHD s rôznymi spojmi prevažne električiek sú v dosahu pár metrov.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 4
 • Výťah: Áno
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty