Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2022
Mesačná, Miloslavov
BOSEN |Pozemok so stavebným povolením v Miloslavove
222 750 €

BOSEN |Pozemok so stavebným povolením v Miloslavove

222 750 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 675 m2
  • Cena za m2: 330 €/m²
    ID inzerátu: 4720297
Realitná kancelária Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj pozemok v Okrese Senec,  v obci Miloslavov na Mesačnej ulici na výstavbu rodinného domu.

Pozemok: plocha pozemku 675  m2,  IS: voda, kanalizácia, elektrina, rovinatý pozemok, zastavanosť je 25%. V cene pozemku je stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu bungalov – 5 izbový.

                                                     

Lokalita: Pozemok sa nachádza  v novo vybudovanej lokalite v tichej ulici. Neďaleko sa nachádza obchodné centrum Billa , Lipový park s detským ihriskom,  škôlka, pošta, autobusová zástavka, jazero vhodné na rybolov, pre milovníkov koní je v blízkosti jazdectvo. V druhej časti dediny v Alžbetinom Dvore je základná škola, lekár pre deti a dospelých, vlaková stanica, obecný úrad. Obec ponúka pohodlné bývanie pre mladé rodiny, športové vyžite - cyklotrasa (napojenie na Dunajskú hrádzu smer Gabčíkovo alebo Bratislava. Dostupnosť do Bratislavy, môžete využiť niekoľkými príjazdovými komunikáciami vrátane rýchlostnej cesty R7,D4.Cena: 330€/m2Realitný maklér: Bc. Renáta Stopiak, tel.: 0915/089 319Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu