Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Obchodná, Bratislava I - Staré Mesto
Predaj podkrovného bytu v centre Bratislavy s úrokom 1,49%
224 900 €

Predaj podkrovného bytu v centre Bratislavy s úrokom 1,49%

224 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 65,65 m2
 • Cena za m2: 3 425,74 €/m²
  ID inzerátu: 4722125
Ponúkame vám zvýhodnenú úrokovú sadzbu, garantujeme vám úrok 1,49% bez ohľadu infláciu a rast úrokov v bankách. Zároveň zaručujeme fixnú cenu nehnuteľnosti, bez dodatočného navyšovania nákladov. Podmienky sú zmluvne garantované. Pre viac informácií o tejto ponuke nás neváhajte kontaktovať.

Ponúkame Vám na predaj nový 2 izbový podkrovný byt v centre Bratislavy v blízkosti ulice Vysoká s výmerou 65,65m2. Nachádza v novovybudovanej nadstavbe staršieho bytového domu na 3. poschodí bez výťahu. Bytový dom disponuje súkromným, tichým dvorom so zeleňou.

Byt je presvetlený a pôsobí veľmi útulne. Obývacia izba je prepojená s kuchynskou časťou a jedálňou. Spálňa má veľkorysú výmeru a vďaka veľkým oknám je svetlá a vzdušná. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút so žľabom, wc, umývadlo, príprava na práčku a kotol. Byt je pripravený na nasťahovanie okamžite, je vybavený dvomi klimatizačnými jednotkami, ohrev vody a kúrenie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom.

Obytný dom je postavený z tradičných materiálov. Výhodou je, že bytový dom momentálne prechádza rozsiahlou rekonštrukciou, vrátane elektroinštalácie, spoločných priestorov a renovácie fasády. Svojou polohou a vybavením ponúka ideálne podmienky pre kvalitné mestské bývanie.

Celková cena ponúkanej nehnuteľnosti je 224 900 € v cene je zahrnutý kompletný právny servis.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty