Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 12. 2022
Bernolákovo
Malebný rodinný dom vhodný pre vidiecku turistiku, Bernolákovo centrum, pri Bratislave, pozemok 2,8
169 500 €

Malebný rodinný dom vhodný pre vidiecku turistiku, Bernolákovo centrum, pri Bratislave, pozemok 2,8

169 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 270 m2
 • Cena za m2: 627,78 €/m²
  ID inzerátu: 4722682
TUreality ponúka na predaj čarovnú dvojizbovú chalupu s gánkom, ktorá môže slúžiť aj ako rodinný dom na bývanie, prípadne ako investícia pre agroturistiku, s úžitkovou plochou 80 m2. Dom bol postavený na takmer 3 árovom pozemku pred 100 rokmi z nepálených tehál. Prešiel v posledných rokoch výraznou rekonštrukciou. Dom je suchý a má nové podlahy. Vstup do domu je do centrálnej kuchyne a z nej je vstup do prednej izby s krbom a do zadnej spálne, za ktorou sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom. Stropy sú pôvodné , zdravé drevené trámové. Podkrovie je v dobrom stave, využiteľné a priestranné. Rodinný dom je napojený na verejný rozvod vody, elektriny , kanalizácia je odvedená do žumpy pred domom je však už verejná kanalizácia. Udržiavaná záhradka s jazierkom a s príjemným posedením má vybudovaný zavlažovací systém s kvapôčkovou závlahou. Sú tu ovocné stromy 2 slivky, 2 čerešne, figa i čučoriedka a niekoľko koreňov vinič odroda Kráľovná.
Súčasťou domu je zaujímavá klenbová pivnica na zeleninu.
Pôvodný romantický dom je možné ihneď obývať, prípadne k nemu urobiť prístavbu alebo nadstavbu.
Obec Bernolákovo je aktívna obec s výbornou infraštruktúrou, je tu množstvo obchodov a reštaurácií, je tu tiež futbalové ihrisko, golfový areál, cyklochodník. Je tu materská, základná škola, umelecká škola a spojená stredná škola. V obci je výborné vlakové a autobusové spojenie. Bernolákovo žije čulým spoločenským a kultúrnym životom, je tu aktívne ochotnícke divadlo, viaceré športové kluby – stolnotenisový, futbalový, lukostrelecký. Cez obec preteká riečka Čierna voda. V okolí je čarovná lužná príroda Malého Dunaja, ideálne miesto pre rybárov a vodákov. V susednej obci Ivanka pri Dunaji je prijemné jazero pre letný relax.
Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene je zahrnutá kompletná právna starostlivosť, možnosť vybavenia HÚ. Info a obhliadky: mail: vlaskova@tureality.sk, tel: +421 41 3217800.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1900
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty