Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 09. 2022
Staškov
!Znížená cena! Rodinný dom s pozemkom 2482m² v tichej lokalite obce Staškov
130 000 €

!Znížená cena! Rodinný dom s pozemkom 2482m² v tichej lokalite obce Staškov

130 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 180 m2
  Zast. plocha: 174 m2
  Plocha pozemku: 2308 m2
 • Cena za m2: 722,22 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4726643
Level reality exkluzívne ponúka na predaj zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave s priestrannou garážou v tichej časti obce Staškov. Táto nehnuteľnosť je vhodná na rekonštrukciu, čo ponúka možnosť novému majiteľovi naplno využiť svoju fantáziu a zariadiť si nové bývanie podľa svojich predstáv.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 2482m², z ktorého 174m² tvorí zastavaná plocha domu. Rozloha pozemku ponúka veľa možností jeho využitia na rôzne účely, napríklad si môže nový majiteľ na pozemku osadiť bazén, vybudovať detské ihrisko, pristaviť terasu a stále ostane dostatok miesta na záhradku, ovocný sad alebo skalku.

Siete

Nehnuteľnosť je napojená na vlastný rezervoár vody, čo je obrovskou výhodou v rámci šetrenia rodinného rozpočtu. Ďalej je nehnuteľnosť napojená na elektrickú energiu, vykurovanie je riešené tuhým palivom, čo je v dnešnej dobe taktiež výhodou a odpad je riešený formou žumpy s trativodom. Plyn sa nachádza v prístupovej cestez ktorá vedie k nehnuteľnosti, takže v prípade potreby nebude problém sa pripojiť.

Dispozícia

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba so špajzou, ďalšia chodba, z ktorej sa dostanete do dvoch izieb, kuchyne, obývačky, kúpeľne a do spálne. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve izby a jedna priestranná podkrovná miestnosť, ktorá sa dá využiť ako ďalšia somostatná bytová jednotka. Veľkou výhodou tejno nehnuteľnosti je že je takmer celá podpivničená a celá táto časť domu je betónova a vôbec nevlhne.

Občianská vybavenosť

Obec Staškov disponuje všetkou potrebnou občianskou vybavenosťou Nachádza sa tu základná škola, kostol, pošta, autobusová a vlaková zastávka, reštaurácia, športoviská, rôzne kultúrne paniatky a podobne.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom tak isto v cene. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie kontaktujte makléra.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty