Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Rázusova, Nitra
Na predaj 1 -, 2-, 3 - izb. byty v projekte REZIDENCIA KALVÁRKA
101 448 €

Na predaj 1 -, 2-, 3 - izb. byty v projekte REZIDENCIA KALVÁRKA

101 448 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 31,71 m2
 • Cena za m2: 3 199,24 €/m²
  ID inzerátu: 4726675
Exkluzívne iba u nás - byty v projekte Rezidencia Kalvárka | Nitra. Ponúkame Vám na predaj 1 -, 2-, 3 - izb. byty v 4. posch. novostavbe, s peknými balkónmi v tichej lokalite mesta Nitra, v starom meste, pri Kalvárii.

Garážové parkovanie a úložný priestor v cene.
Dispozične veľmi dobre riešené byty.

Stavba bude dokončená koncom roka 2023 do štádia HOLOBYT vo vyššom štandarde ako je zvykom. V rámci dizajnu Vám vypracujeme ideálny variant dokončenia podľa Vašich predstáv. Veľmi dôležité je upozorniť, že celý projekt je poňatý v top štýle a poskytuje certifikovaný komfort bývania – Multi Comfort by Saint - Gobain, čo je ten najlepší komfort, aký momentálne na trhu existuje. Súčasťou štandardu bytu je energetická trieda A0, čiže celý komplex je energeticky úsporný, ako aj chladenie. Samozrejmosťou je kamerový dohľad a smart ovládanie všetkého príslušenstva.

K dispozícii je aj možnosť vypracovať dokončenie bytu na kľúč.

Lokalita disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a krásnou prírodou a zároveň je to v rámci Nitry veľmi vyhľadávaná oblasť pod Kalváriou. Komunitná strecha, ktorá bude súčasťou projektu, je miestom pre aktívny susedský život, spolu so športoviskom, zónou relaxu, wellness a gril zóny vybavenej elektrickými grilmi si na svoje príde každý.

Pri kúpe bytu Vám ochotne vybavíme financovanie za najlepších podmienok na trhu. Teraz hypotéka s úrokom od 2% - zabezpečujeme pre Vás osobne aj finančné služby spojené s kúpou Vášho nového bytu.

VIAC INFORMÁCIÍ NA
www.rezidenciakalvarka.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu