Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 06. 2022
Kollárova, Nitra
Prenájom plne zariadeného 2 izbového bytu v centre
560 €/mes.

Prenájom plne zariadeného 2 izbového bytu v centre

560 €/mes.

cena vrátane energií


  • Typ: Prenájom
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 58 m2
  • Cena za m2: 9,66 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4726733
Cena: 560 Eur vrátane energií, TV a internetu.
K dispozícii: 13.6.2022

Tento útulný a svetlý byt je situovaný v centre mesta 10 minút od Mlynov, v tichej lokalite, mimo hlavnej cesty. V bezprostrednej blízkosti je nadštandardná občianska vybavenosť – do 5 minút chôdze: Tesco, zásielkovňa, posilňovňa, lekáreň, McDonalds, detské ihriská.

Byt má celkovú rozlohu 58m2 , nachádza sa na 6.poschodí bytového domu s výťahom. Veľkou výhodou je kompletné zariadenie bytu nábytkom a spotrebičmi, stačí si priniesť osobné veci. Byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou šatníkovou skriňou, priestrannej obývacej izby s KLIMATIZÁCIOU a modernej kuchyne so spotrebičmi ( chladnička s mrazničkou, rúra a sporák, mikrovlnná rúra, umývačka riadu ).
Druhou samostatnou izbou je spálňa s veľkorysým úložným priestorom. Kúpeľňa je samostatná, súčasťou je vaňa a práčka. Byt tiež disponuje presklenným balkónom. Celý byt pôsobí veľmi útulne a vytvára príjemnú atmosféru. V byte je wifi a pripojenie na TV.

Parkovanie je v bezprostrednej blízkosti bytu bez problémové aj vo večerných hodinách.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov. Po dohode sa nebránime ani domácim zvieratkám. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadkach. Cena prenájmu je 560 eur vrátane energií a internetu a TV. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit vo výške nájmu vrátane energii. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás kontaktovali len v prípade konkrétnej ponuky.

Viac info:
Alexandra
0944 000 263
alexandrasurinova@gmail.com

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty