Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 12. 2022
Levice
MEGA PONUKA! Rodinná vila s rozľahlým pozemkom v prekrásnom prostredí Horšianskej doliny, kúsok od D
234 990 €

MEGA PONUKA! Rodinná vila s rozľahlým pozemkom v prekrásnom prostredí Horšianskej doliny, kúsok od D

234 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 3008 m2
  Plocha pozemku: 3008 m2
 • Cena za m2: 78,12 €/m²
  ID inzerátu: 4726937
TUreality ponúka na predaj nádhernú zariadenú poschodovú rodinnú vilku v prekrásnom prostredí Horšianskej doliny (Levice, časť Horša) na rozľahlom pozemku (30 árov). Na pozemku sa nachádza dom (124m2), samostatná stavba garáž/bistro (44m2), dvojpodlažná klenbová pivnica (14 m2), náraďovňa (23m2). Pozemok sa nachádza na okraji obce, hneď vedľa chránenej krajinnej oblasti Horšianskej doliny. Dom je situovaný v hornej časti pozemku so samostatným prístupom. Na prízemí je obývačka, kúpeľňa (WC, bidet, vaňa), kuchyňa, jedáleň s krbovou pieckou s výmenníkom. Na poschodí sú dve spálne, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Jedna spálňa je s balkónom a druhá so strešným oknom. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom a vonkajšími plastovými roletami. V dome sú nástenné elektrické ohrievače a v kuchyni elektrické podlahové vykurovanie. Pri dome je terasa s nádherným výhľadom na dolinu a skaly. Garáž/bistro je v spodnej časti pozemku, pri ceste. 2 x WC, spoločné umývadlo, kuchynka, komora. Objekt má vykurovanie plynovými nástennými ohrievačmi. Izolačné dvojsklo v garážovej bráne aj drevenom okne.
Poschodie objektu je prístupné schodiskom zvonku a plochu 38m2 je možné dodatočne zatepliť a zobytniť. Zvnútra objektu sa vstupuje na schodisko, ktoré vedie dolu do dvojpodlažnej pivnice. Prvé podlažie je v hĺbke 2,7m s plochou 6,5m2 a o 1,2m hlbšie je ďalšie podlažie s plochou 7,5m2. Pivnica je klenbová tehlová novo-postavená spolu s objektom. Náraďovňa je drevená stavba na betónovej doske s asfaltovou krytinou. Nachádza sa na protiľahlej časti záhrady, ale v rovnakej úrovni ako dom. Zaujímavosťou tejto ponuky je aj to, že okrem toho, že vilka sa nachádza kúsok od chránenej krajinnej oblasti Horšianskej doliny, je tu možnosť relaxovať aj v svetoznámom kúpeľnom mestečku Dudince, ktoré sa nachádza zhruba 20 km od Horši. V prípade tejto mimoriadne zaujímavej ponuky nás kontaktujte mailom na ganecz@tureality.sk, alebo nám volajte na číslo 00421 413 217 800.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty